119. Попередження доведе, що Бог існує

середа, 22 червня 2011 р., 19:00

Моя ніжно улюблена дочко, ти зараз стала сильною, бо знесла найгірше випробування на даний момент і будеш рухатися далі, щоб передати Мої термінові благання для всього світу.

Вони, Мої улюблені діти, повинні знати, що коли Я невдовзі прийду, то вони зустрінуться зі Мною віч-на-віч. Як сильно Я прагну показати їм, що Я дійсно Існую і як очікую на радість на їхніх обличчях, коли вони стануть свідками Моєї Любові і Милосердя.

Бо багато Моїх дітей впадуть і будуть плакати сльозами полегшення, радості і щастя, сльозами подиву і любові. Бо, нарешті, після цього можна буде жити Новим Життям, де всі зможуть дотримуватись Істини Мого Вчення.

Мої діти не розуміють значення цього Великого Акту Милосердя – найбільшого Дару, будь-коли уділеного людству від часу Мого Розп’яття. Бо через цей Дар Попередження очі людства остаточно відкриються на Правду щодо повноти їхнього існування на цій землі і поза нею.

Ті, які живуть сьогодні у цьому світі, повинні розуміти, якими упривілейованими вони є, бо їм буде надано докази Існування Бога, Предвічного Отця, і Його улюбленого Сина, хоч це і є понад їхнє розуміння.

Після Попередження не повертайтеся до своїх старих шляхів

Я закликаю вас – коли ви побачите Мою Присутність і вам буде показано, як ваш гріх не тільки ображає Мене, але й штовхає вас вниз на дорогу до Пекла – не повертайтеся до своїх старих шляхів.

Період після Попередження є вирішальним для миру в усьому світі і для вашого спасіння. Не відкидайте цей Дар. Вхопіться за нього обома руками. Дозвольте Попередженню привести вас до єдності в Мені. Якщо ви так зробите і будете молитися про керівництво, то ви будете винагороджені Новим Раєм на землі, де ви не будете ні в чому мати потреби.

Радійте. Слухайте Мене. Прислухайтеся до Мого Послання і дозвольте Моїй любові огорнути вас на шляху до Мого Славного Царства.

Я люблю вас усіх. Наступного разу, коли ви відчуєте удар любові в своєму серці до іншої особи, пам’ятайте, що цей Дар походить від Мене. Без любові немає життя.

Ваш Божественний Цар Милосердя

Ісус Христос, Син Бога, Отця Предвічного

 

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.