1136. Як тільки поганство захопить Мою Церкву, це ознаменує останню главу

Субота, 24 травня 2014 р. Божого, 21:20

Моя ніжно улюблена дочко, головною причиною того, що сьогодні так багато людей, особливо молоді, не хочуть знати Мене, є їхнє зацікавлення виключно самими собою. Самоодержимість та бажання догодити тільки собі і своїм бажанням призвели до того, що справжня любов один до одного відсутня і милосердя в таких душах є мало присутнє. Коли вони віддаляються від інших людей через гонитву за самореалізацією, вони не можуть любити свого ближнього. А коли вони не люблять свого ближнього, вони не можуть любити Мене.

Відокремлення від Бога ніколи дотепер не було таким поширеним. В їхніх серцях, в яких майже немає любові, зло знаходить добрий ґрунт для того, щоб пустити коріння. Як тільки зло буде засіяне в тих душах, які стали легкою здобиччю, воно буде розростатися і швидко поширюватися. Чим більше воно поширюється, тим менше любові залишається в душі і їй буде прищеплено ненависть до інших. І невдовзі ненависть, ревнощі, заздрість, жадібність і захланність стануть спільними рисами, які об’єднають сучасне суспільство, поки, врешті, вони не синтезуються, так що душі вже нічого не відчуватимуть. Духовна порожнеча призводить до великої небезпеки, бо злий дух є розумний і він використовує душі на цьому етапі, щоб вести війну проти Божої Присутності у світі. Коли світ стає самоодержимим і вимагає всякого роду прав, які, на його думку, важливіші за великодушну самопожертву – то нічого доброго з цього не може вийти.

Коли Люцифер виявив непокору Моєму Отцю, причиною його падіння була гординя. Гординя і егоїзм, де все інше стає другорядним, призведуть до остаточного падіння людського роду. Непокора Богові шаленіє у цей час. Так мало уваги приділяється Його Заповідям, а це означає, що людина буде порушувати кожну з Десяти Заповідей. Коли Перша Заповідь буде порушена Моєю Церквою на землі – останнім бастіоном Мого Отця для Його дітей – тоді світ стане свідком найгіршого покарання з часів Потопу.

Як тільки поганство захопить Мою Церкву, це ознаменує останню главу.

Коли Божі діти люблять самих себе і пишаються собою перед Богом, Він плаче гіркими Слізьми. Але, коли Він буде повністю замінений в серцях усіх поганством і фальшивим богом, Його Гнів буде безпрецедентним.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.