1098. Матір Спасіння: Мій Син, Ісус Христос, буде зраджений другим Юдою, який користується великим авторитетом

Середа, 9 квітня 2014 р. Божого, 15:30

Моя дорога дитино, коли Юда Іскаріот зрадив Мого Сина, Ісуса Христа, це мало далекосяжні наслідки. Оскільки він був одним з найближчих соратників Мого Сина і Його дорогоцінним апостолом, ця зрада була дуже болючою для Мого Сина. А оскільки він, зрадник, походив з оточення Мого Сина, то це означало, що серед тих, які не були впевнені, був чи не був Мій Син дійсно правдивим Месією, закралися сумніви. Ці сумніви поширювалися і багато з Його апостолів і учнів відчували замішання, розгубленість і страх. Вони знали, що через те, що вороги схопили Його, Правда буде поставлена під сумнів, а потім відкинута. Вони також знали, що якби вони захищали Мого Сина привселюдно, вони б також постраждали і, можливо, в кінцевому підсумку, понесли б таке ж саме покарання, що і Він. Вони знали також, що не матимуть відваги впевнено протистояти Його ворогам зі страху бути висміяними.

Такою ж буде і зрада Мого Сина зсередини Його Церкви на землі. Мій Син буде зраджений другим Юдою, який користується великим авторитетом в Його Церкві на землі. Коли ця друга найбільша зрада з того часу, як Юда Іскаріот продав Мого Сина за тридцять срібняків, станеться, це змусить людей з кожної раси, народу і християнського віровизнання засумніватися в Правді. Ця зрада також матиме далекосяжні наслідки, тому що вона поставить під сумнів кожен окремий аспект Божественності Мого Сина. Коли це станеться, Правда розвалиться. На її місце буде піднятий вгору труп, прогнилий наскрізь, без будь-яких ознак життя. Мертве вчення буде підняте і зодягнуте в усі фальшиві атрибути, пов’язані з Моїм Сином, але воно не принесе плодів. Хоч це і буде виглядати, як нове навернення.

Правдиве навернення походить з любові людей до Бога, приведеної в дію Даром Святого Духа і їхньою власною вільною волею. Це нове вчення буде нав’язане світові всупереч вашій вільній волі. Якщо ви відхилите його, то будете відкинуті ворогами Мого Сина.

Ті, які зрадять Мого Сина в останні дні, не матимуть життя. Ті, які не зрадять Його, житимуть вічно у Божій Славі.

Ваша улюблена Мати

Матір Спасіння

Bookmark the permalink.