• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

Знайте, що біль відкидання буде таким же, який Я і Мої апостоли повинні були витерпіти під час Мого Перебування на Землі.

Знайте, що біль відкидання буде таким же, який Я і Мої апостоли повинні були витерпіти під час Мого Перебування на Землі.

Субота, 10 Серпня 2013 року Божого, 12:49

Моя ніжно улюблена дочко, жодна людина серед вас не є настільки чиста душею, що вона може судити інших в Моє Ім’я. Але знайте наступне, ті з вас, які вірні Мені і які притримуються Мого Вчення – вам доведеться перетерпіти багато горя, коли ви повинні спостерігати за найбільшою огидною мерзотою, яка стоїть перед світом.

В ім’я соціальної справедливості і соціального співчуття, лжепророк запропонує те, чому світ повірить, євангелізувати і створити сучасну церкву. Ця церква, як буде помітно, буде звернена до усіх грішників, щоб охопити тих грішників, чиї гріхи неприйнятні Мною.

Вас, Мої улюблені послідовники, розглядатимуть як єретичну секту, тому що ви продовжуватимете проголошувати Істину. Усі спроби залишатися вірними Мені будуть завзято атаковані. Ви будете вигнані і проголошені розкольниками правих. Будь-яка спроба зберегти традиції Священних Обрядів ігноруватиметься.

Владу тих, хто введе в оману Мої церкви на Землі не можна недооцінювати, оскільки мільйони священнослужителів приймуть нове псевдовчення. Вони помилково вважатимуть, що це нове вчення є різновидом євангелізації. Їхня підтримка, як добровільних слуг мерзоти, спричинить великі труднощі тим Християнам, які знають Правду. Їхні голоси будуть як шепоти серед криків тих, які стануть рабами брехні, створеної в Моє Ім’я.

Знайте, що біль відкидання буде таким же, який Я і Мої апостоли повинні були витерпіти під час Мого Перебування на Землі. Священики того часу, які стверджували, що люблять Бога, не мали вагання в заглушуванні голосу Моїх учнів, які принесли їм новину про те, Хто Я є. Цього разу, коли Я оповіщаю Моє Друге Пришестя, Мої пророки і Мої учні виявлять це болісним, коли їх голоси відхилять, і вони будуть звинувачені у богохульстві.

В той час як Мої послідовники поширюються і збільшуються (в кількості), вони будуть як жебраки, і вони підійматимуться на Пагорб Голгофи – нагі, ні з чим, окрім своєї віри. Тоді як вони підтримуватимуть Полум’я Мого Світла живим у Моїй Церкві – Моїй Істинній Церкві – вони ніколи не відхилятимуться від Істини, і вони нестимуть на своїх плечах важкий хрест. Це хрест спасіння, бо на їх бідних, втомлених спинах вони нестимуть гріхи тих, які покинули Мене. Їхня доля буде важкою. Через їхню любов до Мене вони страждатимуть заради інших, щоб врятувати їхні нещасні душі.

Ці душі не заслуговують, щоб бути врятованими. Вони будуть врятовані тільки тому, що Я прийняв рішення врятувати їх. Вони образять Мене, спричинять жахливі страждання Моїм вірним послідовникам і замучать Мою Армію Залишку. Проте Я врятую їх через віру тих, що в Моїй Армії Залишку.

Ті інші люди, які продали свої душі звірові, знайте наступне. Ви можете не вірити в (існування) Пекло, але Я відкрию вам, які страждання воно вам принесе. День, коли Я покажу вам рівні мук у пеклі, це жахатиме вас і багато із вас волатимуть до Мого Милосердя. І Я врятую вас, якщо ви попросите Мене пробачити вас. Я зроблю це протягом Дня Великого Попередження. Ті з вас, які стануть свідками палаючого вогню Пекла, але які не звернуться до Мене – ви не витримаєте Попередження, і той момент, коли ви відкинете Мене, буде вашим останнім.

Всі ті, які залишаються відданими Мені і вірними Моєму Слову – хоча ви страждатимете – майбутнє, що перед вами, є одним із великої слави.

Ті, що не зважатимуть на Моє Попередження чи не слухатимуть Правду, будуть у великій небезпеці.

Ті з вас, які обожнюють звіра і які йдуть слідом за лжепророком в нову світову релігію, будуть кинуті в палаючий вогонь Пекла, живими, з цими двома.

Правда гірка на смак, але коли ви приймаєте її, вона принесе вам Вічне Життя, де ви насолоджуватиметеся Моїм Царством назавжди зі своїми близькими. Не відрізуйте пуповину до Вічного Життя, бо ви будете страждати так жахливим стражданням і ви ніколи не отримаєте полегшення.

Ваш Ісус.

Bookmark the permalink.