• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

Зі збільшенням своєї кількості послідовники Сатани робитимуть все можливе, щоб публічно заявляти про своє поклоніння дияволу.

Зі збільшенням своєї кількості послідовники Сатани робитимуть все можливе, щоб публічно заявляти про своє поклоніння дияволу.

Понеділок, 3 лютого 2014 р. Божого 21:00

Моя дорога улюблена дочко, ви пізнаєте Моїх учнів не лише за їхньою вірою, а й за їхніми справами. Не має сенсу говорити, що ви любите Мене, якщо ви не живете своєю вірою через ваші думки, слова і вчинки. Тільки за плодами, які ви приносите, можна сказати, чи ви справді є Моїм відданим учнем. Якщо ви говорите, що любите Мене, ви не можете відкинути тих, які звертаються до вас за допомогою – тих, які знаходяться в крайній потребі розради. Ви не уникаєте нагоди допомогти близьким, яких переслідують, чи які страждають від болю, якщо ви дійсно Мої. Ви не говорите жорстоко чи неприязно про інші душі, якщо ви вірні Моєму Вченню.

З іншого боку, ви зможете чітко впізнати тих, хто шанує Мене, за їхніми плодами. Вони ніколи не будуть боятися проголошувати Істинне Слово Боже. Вони завжди будуть говорити Правду; вони ніколи не скажуть поганого про інших, і вони будуть першими, хто втішатиме хворих, нужденних і тих, які шукають Істину. Вони завжди будуть ставити потреби інших вище власних потреб; виявляти терпіння під час випробовувань у Моє Святе Ім’я, і будуть мовчати, коли страждатимуть від переслідування через свою вірність Мені. Вони завжди будуть молитися за душі інших і благати про Милосердя для всього людства. Таким чином, тоді як Я знаходжу велику розраду і втіху в таких душах, Я прагну ще залучити до Мого Милосердя ті душі, яких вкрила завіса обману, викликаного впливом Сатани в їхньому житті.

В той час, як Я очікую Великого Дня, коли Я поверну Мій Престол, Я повинен терпіти агонію, дивлячись на звіра, Сатану, який сидить на своєму престолі, з гордо опертими руками, розставленими ногами, з головою козла, коли він валяється в лестощах, що вільно приділяються йому тими, кого він заманює. Козел є символом його зараження, в якому він пожирає тіла і душі всіх, якими він володіє, через гріх статевої аморальності. Його перша мета полягає в тому, щоб осквернити тіло людини, заохочуючи душі до деградації у всіх відношеннях через органи чуття. Його вплив є скрізь, і символ козла з рогами буде видно у всіх жестах. Його пиху скоро можна буде побачити через символи, які він заохочує показувати своїх послідовників, щоб так вони демонстрували свою відданість йому, у всіх суспільних прошарках.

Зі збільшенням своєї кількості послідовники Сатани робитимуть все можливе, щоб публічно заявляти про своє поклоніння дияволу, і кожному, хто вважає це нешкідливим, було б розумним зараз зупинитися. Вони повинні просити Мене, Ісуса Христа, допомогти їм подолати силу зла, яке буде чинитися в світі через владу, якою Сатана володітиме в ці часи.

За кожний акт зневаги проти Моєї Церкви Мій Отець покарає винних. За кожен акт осквернення, який вони проводять у Святих Божих Храмах, вони будуть сильно страждати. Але в день, коли вони осквернять Моє Тіло, Святу Євхаристію, велика кара, якої світ ще ніколи раніше не бачив, спіткає Моїх ворогів.

Я прошу всіх, хто вірить у Мене, вашого любого Ісуса Христа, усвідомити найбільшу мерзоту, яка зараз планується з метою знищення Божих дітей. Нечестивий план – спокусити душі зректися Бога, продаючи себе тілом і душею звірові – підступно організовується через світ рок-музики, кіно, політики та релігії.

Настав час для того, щоб світ дізнався про зараження всередині Божого Храму. Хоча багато людей відкинули б таку гидоту – якби вона була представлена їм відкрито – правда в тому, що багато з них не будуть обізнані. Але коли сатанинські символи будуть розміщені всередині церков, вони здійснюватимуть владу над безневинними, і без ваших молитов, жертв і страждань їх заберуть від Мене.

Коли, в майбутньому, цей час настане, ці душі не повірять тим з вас, котрі знають Правду. Потім, коли відбудеться напад на ядро Божої Присутності через Його Церкву на Землі, наслідки будуть відчуватися по всій Землі. Тоді Боже Світло послабиться, оскільки Присутність Бога буде припинена. Лише темрява буде поширюватися.

Я прошу вас, Мої вірні слуги, виконати свій обов’язок і бути пильними до всього, про що ви були попереджені. Моїм священикам, які незабаром чітко зрозуміють, що відбувається на ваших очах, Я кажу наступне. Це через Моє Командування Я навчатиму вас виконувати ваші святі обов’язки, щоб врятувати якомога більше душ, залишаючись вірними Моєму Слову і живлячи Мою Паству, до того часу, коли Я об’явлю Себе у Великий День.

Ваш Ісус.

Bookmark the permalink.