• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

Землетруси будуть такої сили, що відчуватимуться в багатьох країнах одночасно.

Четвер, 20 лютого 2014 р. Божого 18:39

Моя дорога, улюблена дочко, коли прийде час для Мене явити Себе світу, в Моєму Другому Пришесті, ви не впізнаєте світ, бо він так сильно зміниться.

Швидкість, з якою людство буде падати в безодню гріха, шокує вас. Усі гидкі гріхи плоті стануть явними і багатьом доведеться споглядати ці гріхи в громадських місцях. Дуже мало сорому залишиться у злочинців, які, подібно левам у безумстві голоду, опустяться до самих глибин розпусти, не бачених з часів Содому і Гоморри. Так далеко зайде зараження людства, викликане злим духом, що вбивства будуть відбуватися скрізь, а самогубства будуть нестримні. Коли Сатана пожиратиме душі, він буде старатися, щоб кожен Закон, закладений Моїм Отцем, був порушений. Холодні серця, безплідні душі і одержимість фальшивими богами і злими духами замінять любов, яка поки що існує у світі.

Моє Ім’я використовуватиметься у непристойних лайках, і вони проклинатимуть один одного в своїх серцях. Моя дочко, Правда може бути деколи нестерпною, але правосуддя Мого отця буде винесено тим землям, що зневажають Його Слово. Усі покарання, винесені Моїм Отцем, здійсняться до Мого Другого Пришестя. Міста зникнуть, країни будуть затоплені припливами Гніву Мого Отця, а землетруси будуть такої сили, що відчуватимуться в багатьох країнах одночасно.

Моя дочко, ти вже отримала інформацію про ті міста, які постраждають найбільше. Ви повинні офірувати Мені свої сльози у відплату за гріхи тих, чия доля лежить у темряві. Без вашого страждання Я не зможу зробити те, що необхідно, щоб зберегти ці душі. Тому, будь ласка, будьте щедрими у вашому болі, і Я проявлю Милосердя до тих, за кого ви просите Мене.

Гори попадають, озера зіллються з морями, а суша зменшиться на третину. Зливи, які відповідають Моїм Сльозам Скорботи через ненависть в серцях людей, будуть продовжуватися, поки Мої Сльози не висохнуть через примирення грішників, які навернуться.

Знайте ж тепер, що Дари, надані світу Моєю Матір’ю протягом століть, повинні бути використані для вашого захисту. Знайте також, що Медальон Спасіння — потужніший за інші, і буде вашим захистом проти приманки антихриста. Все можливе буде зроблено, щоб зупинити Медальон Спасіння, але ніщо не зупинить Сили, пов’язаної з цим Даром.

Мої любі послідовники, ви повинні зосередитися на молитві в ці дні і покласти всю вашу надію на Мене, тому що ті, хто Мій, будуть захищені, і ви станете причиною вияву Мого Милосердя до засмучених і до поган. Ви ніколи не повинні поступатися або здаватися, бо якщо ви так зробите, ви не зможете орієнтуватися на цьому шляху до Мене без Мого Світла, яке буде потрібне на кожному кроці, якщо ви хочете пройти цей шлях.

Ваш Ісус.

Bookmark the permalink.