• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

Заспокійтеся, всі ви, і знайте, що Бог Всемогутній, і що немає вчинку, настільки злого, що він би не міг бути придушений Ним.

П’ятниця, 11 жовтня 2013 р. Божого 22:30

Моя ніжно улюблена донечко, знай, що Я йду поруч з тобою щодня, щохвилини,очікуючи на твою відповідь. Є миті, коли ти маєш дуже багато робити для цієї Місії, але ти повинна завжди залишати достатньо часу для Мене, твого Ісуса. Пам’ятайте, що Я завжди поруч і завжди готовий відповісти тим, хто звертається до Мене. Ніщо не повинно відлучати вас від Мого Товариства, бо час, який ви виділяєте Мені, дарує вам великі Милості.

Сьогодні Я прошу, щоби всі, хто приймає те, що Я зараз говорю до всього світу, через Книгу Істини, готувались. Ніколи не дозволяйте, щоб Мої Послання викликали у вас хвилювання, неспокій чи паніку. Ніколи не вірте, що Я просив би вас тікати з ваших домівок до сховищ, бо таке веління не походить від Мене. Притулки, про які Я говорю – це ті місця, в яких ви зможете брати участь у Літургії і отримувати Святі Таїнства.

Мої вірні священики по всьому світу готуються зараз, бо настане день, коли щоденна Жертва Служби Божої більше не буде приноситись.

Ви повинні завжди тримати у своїх домівках, а також носити при собі Благословенну Печать Бога Живого, у будь-якому вигляді, в якому зможете. Це захистить вас від будь-якого переслідування і дасть вам силу, необхідну, щоб залишитися вірними Богові і всьому, що чітко викладено у Пресвятій Біблії.

Заспокійтеся, всі ви, і знайте, що Бог Всемогутній, і що немає вчинку, настільки злого, що він би не міг бути придушений Ним.

Ті з вас, які вирішили відповісти на Мій заклик, – благословенні. У свою чергу, через любов до своїх ближніх, ви будете поширювати Печать Бога Живого скрізь, де б ви не були. Тепер ви повинні робити це. Довіртесь Мені. Ніколи не тривожтесь, бо Я не поширюю страх. Я поширюю Істину, яка для деяких може бути гнітючою. Я – ваш Захисник, ваш Спаситель, і Я скоро прийду, щоб принести вам остаточне спасіння та прийдешній світ, в якому не буде зла. Перебувайте в мирі. Я буду вести та захищати вас усіх, і дам вам Дар витривалості у всіх майбутніх випробуваннях.

Ваш Ісус.

Bookmark the permalink.