• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

Залишок Моєї Церкви; Два Свідки, про яких говориться в книзі Одкровення.

Залишок Моєї Церкви; Два Свідки, про яких говориться в книзі Одкровення.

Середа, 15 квітня 2012 р. Божого 19:16.

Моя улюблена дочко, Я розумію, що деякі з цих повідомлень для тебе є незрозумілими, але ти повинна вірити Мені і знати, що Я маю розкрити зміст Книги Одкровення, щоб душі знали, чого очікувати в ці часи.

Для тих, в кого слабша віра, але хто приймає Моє Слово, надане вам через цього пророка, знайте, що ваше смирення і бажання, народжене з чистої любові до Мене, привело вас до Мого Найсвятішого Серця.

Ви є Залишок Моєї Церкви. Ви є Церква, про яку йдеться в Книзі Одкровення.

Ви є потомство жінки, яка народила сина, і хто був вигнаний в пустелю, де ви будете ізольовані, але об’єднані, як одно, щоб проголосити Моє Святе Слово і проповідувати істинне Євангеліє[1].

Жінка народжує Мою справжню Церкву, Моє вірне стадо, яке не буде введене в оману Лжепророком.

Ви, Церква Моя, будете відкинуті в пустелю на 1260 днів (3,5 роки), де ви зможете сховатися. Але завдяки дарові Святого Духа, ви будете харчуватися плодами Моєї любові.

Це будуть віддані члени Моїх Християнських Церков, в тому числі Мої священні слуги і ті Мої послідовники, які відкинуть лжепророка, і будуть тримати Церкву Мою разом.

Вам доведеться вшановувати Мене в таємниці, тому що Свята Літургія зміниться до невпізнання під владою лжепророка.

Ви, Мої справжні послідовники і всі милості Небес, в даний час, вилиті на ваші дорогоцінні душі.

Як Я люблю вас, діти і як ви полегшуєте Мої страждання. Але скільки болю в серці, через тих Моїх послідовників, які відмовляються прислухатися до Мене.

Вони будуть захоплені лжепророком в пастку темряви і Я не можу врятувати їх.

За власним бажанням вони будуть бити Мене по обличчю.

Моя Залишкова Церква повинна поширити Моє Слово іншим дітям, включаючи тих, хто не знає Мене.

Ви, Мій Залишок Церкви, повинні оголосити Мої пророцтва і Моє Святе Слово тим, хто не християни або хто не знає Десяти Заповідей.

Ваше завдання – забезпечити щоб Біблію читали і розуміли.

Ви будете змушені повідомити світові повне розуміння печатей, що містяться в Книзі Одкровення, яке Я відкрию Марії Божественного Милосердя.

Два Свідки в Книзі Одкровення:

Ви, Мої послідовники, є одним із Двох Свідків, згаданих у книзі Одкровення, тих, хто буде захищений з Небес[2].

Моє Слово, дане вам, Останку (залишку) Моєї Церкви, може бути відкинуто, як неживе, але Мої Слова ніколи не помруть.

Єврейський народ буде другим з Двох Свідків.

Два світильники – це Мої Християнські Церкви: традиційна правдива Церква і та Мої послідовники, яких буде відкинуто в бік лжепророком.

Два світильники це Мої Християнські Церкви, традиційна істинна Церква і ті Мої послідовники, які будуть відкинені лжепророком.

Два Оливні Дерева: Старий Єрусалим – Ізраїль і Новий Ізраїль[3].

Вони, євреї, зрозуміють, нарешті, що Я – Месія, і їх свідчення правди буде відкинуте і відсторонене лжепророком і антихристом щоб гнило як труп. І знову ж таки, цей вибраний рід не помре.

Обоє будуть почуватись переможеними, але цього разу так не буде, бо ви створите разом з усіма іншими релігіями Єдину істинну Церкву – Новий Єрусалим, що виросте з попелу.

Вам доведеться пережити страшну злу монархію, яка виникне під подвійним керівництвом лжепророка і антихриста, обидва з яких будуть вкинуті в озеро вогненне, що є Пеклом.

Це переслідування не буде тривати довго, і ви отримаєте величезну силу і захист.

Вам буде надана допомога і багато керівників з’являться серед вас, щоб вести вас через цей період.

Багато хто з вас стане святими в Моєму Новому Раю і допоможе побудувати Мою Залишкову Церкву на землі та будуть царювати зі Мною в Новому Небі і Новій Землі, яка з’явиться під час Мого Другого Пришестя.

Ті з вас, хто не зі Мною, вам буде дано дуже короткий час, щоб зробити вибір.

Або ви з лжепророком і проти Мене, або ви будете зі Мною.

Виберіть перше і ваша душа буде вкрадена обманщиком (сатаною). Це звучить суворо, проте це правда.

Доказ Мого існування буде надано всім дітям Божим під час Попередження.

Моліться за те, щоб ви прийняли істину про те, що це Я, ваш улюблений Ісус, який звертається до вас з Небес, щоб відкрити ваші очі, щоб ви могли побачити і щоб ви могли слухати, щоб ви могли почути поки не стало занадто пізно.

Ваш Улюблений Ісус.

[1] Одкровення 12

[2] Одкровення 11, 3

[3] Одкровення 11, 4.

Bookmark the permalink.