• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

Їх попросять присягнути на вірність новою клятвою, щоб залишатися вірними Церкві.

Їх попросять присягнути на вірність новою клятвою, щоб залишатися вірними Церкві.

Неділя, 18 Серпня 2013 р. Божого 17:45

Моя ніжно улюблена донечко, план лжепророка обдурити духовенство у світі вже почався.

Під виглядом оновлення і відродження Католицької Церкви усе духовенство у цій Церкві відправлять на усамітнення, щоб заохотити їх прийняти нове апостольство. Такі процеси поширяться на весь світ, багатьом скажуть, що їхня мета – об’єднати всіх у світі, в ім’я справедливості.

Їм скажуть, що ця нова місія об’єднає знедолених у всьому світі, що вона прагне досягнути єдності. Їх попросять присягнути на вірність новою клятвою, щоб залишатися вірними Церкві. Їх не попросять висловити свою віру в Мене чи в Моє Святе Слово. Натомість вони присягнуть на вірність новим самопроголошеним лідерам, які захопили Трон Петра.

Не припустіться помилки, коли тих, хто отримав Дар Священства, попросять взяти участь у брехні, де Я, Ісус Христос, не буду на першому плані, хоча здаватиметься, що це так. Гроші будуть рушійною силою, і буде створена нова фінансова організація для контролю за пошуком фондів, з яких повинні скористатися бідні у світі.

Коли ви змінюєте ваш духовний сан, будь-яким способом, а потім присягаєте своїм життям людині, яка розриває всі зв’язки зі Мною, ви більше не будете здатні Мені служити. Вважатимуть, що так все має стати простим в Очах Бога. План полягатиме в тому, щоб переконати Моїх священиків добровільно взяти участь у мерзенності, яка пов’яже суспільство і світський світ з Церквою, яка була створена Мною, Ісусом Христом.

Саме так Мене зневажать. Невіруючі аплодуватимуть усім зусиллям прийняти секуляризм, і нове, так зване сучасне, суспільство вважатиме, що це – добра річ.

Християни невдовзі здивуються, коли побачать, що члени світського світу у такому захваті приймуть Католицьку Церкву. Але багато хто розвіє свої сумніви і прожене своє занепокоєння, оскільки вони впадуть у великий обман. У центрі цього плану революціонізувати Церкву лежить ненависть до Мене і всього, що Я дав Моїй Церкві.

Ви повинні перевіряти все найближчими днями. Вимагайте відповіді, коли вони змінюють Моє Вчення і перекручують його, щоб пристосуватися до поган. Жодень учень, призначений Мною, не отримав би влади це чинити, бо це є богохульством.

Горе тим, хто дозволить фальшувати Моє Святе Слово та дозволить створити умови для висловлення поваги тим, хто заперечує Мене.

Ваш Ісус.

Bookmark the permalink.