• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

Якщо ви приймете практики нового віку (нью-ейдж), ви відречетеся від Мене

Якщо ви приймете практики нового віку (нью-ейдж), ви відречетеся від Мене
Субота, 6 грудня 2014 року, 14:20


Моя дорога, улюблена дочко, як це зрозуміти, що ті, хто не приймає Мого Існування чи Божественності Мого Вічного Отця, з готовністю приймають фальшивих богів, яких вони самі й творять?
Коли Моя Присутність відчувається душами, які відкидають Моє Існування, їх охоплює почуття безжалісної помсти. Вони будуть насміхатися, висміювати, глузувати над Моєю Присутністю, чи це буде в Моїй Церкві, в Книгах; у Слові, чи коли Я перебуваю в інших душах. Присутність Божа всемогутня, і вона відчувається з нестерпним болем тими душами, які знаходяться у темряві. Ось чому вони реагують з такою злістю на будь-яку згадку про Мене. Ці люди мають глибоко вкорінену ненависть до Мене, і не задумуються, як вони можуть ненавидіти того, хто, на їхню думку, не існує.
Я попереджаю тих, хто приймає фальшиву духовність і хто поклоняється або стає одержимим до будь-чого, що виходить не від Мене. Якщо ви відкриєте ваші душі будь-якій духовній царині не Мого Творення, ви відкриєте двері для демонів, які хитро затягнуть вас у свій темний світ. Той мир, який ви вважаєте, що отримуєте завдяки практикам нового віку (нью-ейдж) буде недовгим. І тоді, як ви будете шукати більшого, ви потрапите в стан, коли ваша свідомість буде захоплена ворогами Бога, так що ви не зможете звільнитися від їхнього впливу. Ви ніколи не знайдете миру, якщо ви поклоняєтеся ідолам.
Світ наповнений фальшивими вченнями, богами та релігіями. Але існує тільки один істинний Бог і ви можете прийти тільки до Нього, визнаючи Велику Жертву, яку Він зробив, коли послав Мене, Свого Єдинородного Сина, щоб принести Вам спасіння із пастки лукавого.
Ті, хто знає Мене, але захоплюється іншими вченнями, знайте наступне. Якщо ви приймете практики нового віку (нью-ейдж), ви відречетеся від Мене. Якщо Моя Церква визнає інші віровчення, які не від Мене, то вона зрадить Мене.
Час, коли Моє Народження святкуватиметься з проявом лояльності до інших релігій, які не від Мене, буде часом однієї з найбільших зрад Істини.
Ваш Ісус

Bookmark the permalink.