• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

Я закликаю всіх вас створити осередки, завдяки яким можна гарантувати поширення Моїх повідомлень.

Я закликаю всіх вас створити осередки, завдяки яким можна гарантувати поширення Моїх повідомлень.

Понеділок, 03 вересня 2012 р. Божого 10:08 

Моя найулюбленіша дочко, була сформована армія, а її ряди будуть розташовані в християнських країнах, у тому числі в тих, на чолі яких є комуністи. Жодна країна не залишиться непорушною завдяки Моїй Армії, Моїй Кінцевій Армії.

В Моїй Армії існуватимуть (різні) рівні з рангами кожного виду для того, щоби забезпечити успіх Моєї Місії навернення душ. Всі в Моїй Армії, незалежно від ролі, яку будуть грати, матимуть одну спільну рису.

Вони будуть служити Мені з покорою і відданістю і навіть їхня любов до Мене, їх Ісуса, буде розпалена завдяки всій цій Місії. Святий Дух запалить Смолоскип Полум’я і він не буде слабо мерехтіти, адже це є особливий Дар для зміцнення Моїх солдат. Пам’ятайте, що ця війна буде війною порятунку людської раси. Війна, яка, завдяки Моєму Отцеві буде виграна в Ім’я Бога.

Я закликаю всіх вас створити осередки, завдяки яким можна гарантувати поширення Моїх повідомлень, які будуть розповсюджуватись різними можливими способами.

Молитва є істотним компонентом цих осередків, адже коли ви створюватимете молитовні групи, будете зміцнювати владу Моєї Армії. Я збільшуватиму кількість навернень по мірі збільшення числа молитовних груп, створених в Моє Святе Ім’я.

Називайте ці молитовні групи «Ісус до Людства», а решту залишить Мені. Мій Святий Дух обійме вас в таких групах і покерує кожним вашим кроком на цьому шляху.

Незабаром, Я дам вам подальші інструкції. Залишайтесь в мирі. Я щасливий, що ви, Мої любі учні, відповіли на Мій заклик з такою любов’ю і довірою.

Ваш Ісус.

Bookmark the permalink.