• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

Я улагоджу багато передбачених страждань силою Моїх Груп Молитов Хрестового Походу.

Я улагоджу багато передбачених страждань силою Моїх Груп Молитов Хрестового Походу.

П’ятниця, 25 січня 2013 р. Божого 20:00

Моя улюблена дочко, Я прагну проінструктувати Мої Молитовні Групи Хрестового Походу, щоби чували, коли вони будуть створюватись у ваших країнах. Вони мусять мати поруч Святу Воду, Хрест, який представляє Мене і відмовляти цю Молитву Хрестового Походу (96) Про Благословення і Захист вашої Молитовної Групи Хрестового Походу:

„О, мій найдорожчий Ісусе, просимо, благослови і захищай нас, Твою Молитовну Групу Хрестового Походу, щоби ми стали невразливими до мерзенних нападів диявола і всіх злих духів, які можуть переслідувати нас у цій Святій Місії спасіння душ. 

Щоби ми залишилися вірними і сильними, у той час, коли постійно проповідуємо в світі Твоє Святе Ім’я і ніколи не відмовлялися від нашої боротьби за поширення Правди Твого Святого Слова. Амінь.” 

Я прошу, відмовляйте вголос цю молитву до і після кожної молитовної зустрічі. Я мушу також навчити вас, Мої любі учні, щоби молитва була основою для кожної молитовної зустрічі. Я не хочу, щоби ви роздумували про негативні речі і не допускали до себе страх, тому що Я приношу лише Любов і Милосердя. Мої Послання сповнені надії і улагодять багато передбачених страждань силою Моїх Молитовних Груп Хрестового Походу. Метою цієї місії є спасіння душ. Ніколи не було іншої.

Мої Повідомлення передаються, щоб просвітити вас, звернути увагу на небезпеку, яка може вплинути на вашу віру і підготувати вас до Мого Нового Раю. Ідіть зараз у мирі.

Я захищу кожну Молитовну Групу Хрестового Походу безмірною Моєю Благодаттю, включаючи Дар Розпізнання.

Ваш Ісус.

Bookmark the permalink.