• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

Я прийду в хмарах, в оточенні всіх ангелів і святих у Небі.

Я прийду в хмарах, в оточенні всіх ангелів і святих у Небі.

Неділя, 18 березня 2012 р. Божого 16:00

Моя люба, кохана дочко, мої діти повинні знати, що причиною, через яку світ духовно порожній є той факт, що люди не знають різниці між добром і злом.

Якби не Моє Світло, яке наповнює кожну душу, у тому числі грішників, світ перестав би існувати. Це Моє Світло, яке тримає світ живим. Багато з Моїх послідовників, що присвячують себе стражданню в союзі зі Мною, також допомагають зберегти живим це Світло.

Незадовго до Мого повернення, Моє Світло зникне у світі упродовж трьох днів.

Це відбудеться в самому кінці і не слід його плутати з Попередженням. Це упродовж цих трьох днів буде плач і скрегіт зубів і люди будуть блукати, шукаючи Мого Світла, незважаючи на те, що Мене відкинули.

Це буде час для Правди.

Мої послідовники не повинні турбуватися упродовж цих трьох днів, тому що, хоча ви, можливо, не відчуватимете Мою присутність, Я буду з вами.

Потім, через три дні Я повернуся на землю точно так само, як вознісся на Небо. Я прийду в хмарах, в оточенні всіх ангелів і святих на Небі, у великій Славі.

Який прекрасний і радісний буде цей день, коли Я прийду, щоб царювати над землею, згідно з волею Мого Отця. Ніхто не буде мати жодних сумнівів, що це Я. Ви також не будете мати ніяких сумнівів щодо вашого майбутнього. Це буде день, коли Я прийду судити. Я поділю Моїх людей на тих, хто любить Мене і тих, хто ненавидить Мене.

Ті, хто відкинув Мене і віддав данину всьому злому, буде висланий на вічне полум’я пекла.

Решта будуть йти і жити зі Мною в Раю, разом з воскреслими праведниками.

Це мета, яку з нетерпінням повинна чекати кожна душа, того що Я повернуся, як вам обіцяв. Християнам говорю наступне:

Знайте, що це велика і славна Подія відбудеться найближчим часом. Ваше покоління стане свідком Мого славного Повернення.

Ніколи не оголошу дату, тому що її знає лише Мій Батько, але я можу запевнити вас, що час Мого Другого Пришестя вже близько.

Мої висвячені слуги, кажу вам, що це ваш обов’язок підготувати Мій народ, ті душі, за які ви несете відповідальність так, щоби вони були включені в Книгу Життя.

Благаю вас, працювати через силу спілкування і молитви, щоби підготувати світ до Мого Другого Пришестя.

Ваш люблячий Спаситель, Ісус Христос, Відкупитель всього людства.

Bookmark the permalink.