• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

Я хочу створити армію молитовних груп.

Я хочу створити армію молитовних груп.

Неділя 23 жовтень 2011 р. Божого 19:15

Моя ніжно люблена дочко, це повинно бути відомо, що Я хочу створити армію молитовних груп по всьому світу. Я забезпечу вас, Мою армію, молитвами, які повинні будуть промовлятися для спасіння душ. Ці молитовні групи будуть поширюватисья, і в їхніх рядах виросте ціла армія відданих послідовників, що продовжать Істину Моєї Божої обіцянки спасіння для всіх.

Ці групи утворять армію, що продиктована Моїм Улюбленим Отцем, який буде відбирати темряву зла, спричинену сатаною і його віруючими та послідовниками.

Так, Моя дочко, хоча важко це зрозуміти, але є багато людей, які не тільки висловлюють подяку сатані, а й платять йому вірністю. Є багато душ в темряві, хто платить данину поваги і обожнюють короля темряви. Багато церков, приховані від очей Моїх дітей Світла, – були побудовані на честь сатани. Вони схиляються перед ним, проводять чорні меси і ображають Мене різним блюзнірством і образою яка б шокувала і викликала у вас огиду. Їх кількість зростає, і багато з послідовників сатани цілеспрямовано і незмінно працюють на дуже респектабельних керівних посадах у сфері бізнесу, банківських та політичних колах. Вони об’єднуються в єдине ціле всупереч Богу Моєму Вічному Отцеві в повному знанні того, що вони роблять.

Приблизно так, як сатана ненавидить людство, оскільки він був створений Богом Отцем – Творцем всього сущого, ці сатанинські послідовники ненавидять людство. Ненависть вони відчувають настільки глибоко, що вони будуть намагатися сформувати елітну армію, щоби знищити мільйони життів на землі. У своєму прагненні до влади і багатства, вони будуть прагнути, щоби розчистити шлях для власних потреб і бажання контролювати людство.

Це одні з великих грішників, для яких Я прошу вашої, діти, допомоги. Мені потрібні ваші молитви, щоби відкрити їхні серця перед брехнею наданої обманщиком, що у неї вони повірили. Вони будуть втраченими для Мене, якщо вони не попросять Мого Милосердя. Ось чому молитва може бути їх єдиною рятівною благодаттю.

Ця потужна армія, на чолі з обманщиком, намагатиметься заподіяти страшні руйнування. Вони вже намагаються отруїти Моїх дітей в найхитріші способи, за допомогою вашої води, медикаментів та продуктів харчування. Прошу, будьте пильні у всі часи.

Рука Мого Отця впаде незабаром після Попередження на ці нечестиві душі, якщо вони продовжуватимуть відкидати Моє Милосердя. Тим часом, діти, ви повинні встати і не дозволити вашим країнам бути ошуканими. Моліться про Мій захист і тримайте ваше життя простим. Моліться і приймайте Святі Таїнства. Просіть Мене про допомогу у всіх речах, і Я відповім на ваші прохання, згідно Моєї Найсвятішої Волі.

Моліться, моліться, моліться, щоби пом’якшити зло цієї злісної змовленої групи, яка планує контролювати світ. Вони набирають силу на Близькому Сході і зроблять спроби контролювати Європу, перш ніж вони захоплять інші частини світу. Вороги, що вони показують вам в засобах масової інформації, – не є реальними ворогами. Вони створюють ворогів, щоби виправдати відплату, а насправді, завжди будуть мати ті ж цілі. Для управління. Щоб володіти. Щоб будувати багатство.

Моліться за них, щоби навернулися, бо без навернення їх злі справи викличуть багато горя і страждань. Мій Вічний Отець зішле покарання, але вони все ще можуть завдавати шкоди, яка заподіє невимовні страждання серед Моїх дітей.

Ваш Люблячий Спаситель

Ісус Христос.

Bookmark the permalink.