• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

Визволителі» на Близькому Сході хочуть контролювати євреїв.

Визволителі» на Близькому Сході хочуть контролювати євреїв.

Субота 11 червня 2011 р. Божого 22:00

Моя ніжно люблена дочко, через любов Я говорів з вами сьогодні ввечері, бо тепер вже дуже скоро, все більше і більше Моїх плеканих послідовників об’єднаються як один в боротьбі з обманщиком. Прямо зараз він, і багаті впливові групи, за яким він приховується, замишляють отримати якомога більше контролю над усіма вами, але ви не можете бачити цього.

Вони будуть зупинені раніше, ніж ви думаєте. Багато з них будуть навертатися під час Попередження. Це послабить Єдину світову групу сатани до такої міри, що багато хто буде уражений шляхом, прийнятим ними, – такими збентеженими вони будуть. Багато хто тоді навернеться до Мене, діти, тому що вони будуть шукати порятунку.

Помста, контроль, влада, в поєднанні з ненавистю, створять найбільшу загрозу для виживання людини. Всі війни, які ви бачите на Близькому Сході і за його межами, були організовані. Вони не є випадковими. Зрозумійте, що так багато країн відразу не можуть піднятися самостійно, їм допомагають злі групи в усіх урядах, тих урядах, які контролюють світ. Ці лідери, Мої діти, в даний час на Близькому Сході усуваються, щоби звільнити дорогу «визволителям», хто проголосить справедливість і мирні засоби допомоги Моїм дітям. Але це не є їхніми намірами. Їх метою є взяти контроль над Моїми улюбленим народом, євреями, які зараз знаходяться під загрозою з усіх боків. Всі ці події будуть перервані Попередженням. Всім, хто бере участь в лукавих глобальних групах, також доведеться зустрітися зі Мене, Один на один, коли Я покажу їм, як вони кривдять Мене. Багато впадуть на коліна і будуть просити порятунку.

Це, діти Мої, дуже важливо, для більшості грішників у всьому світі, і особливо тих, хто контролює вашу засоби до існування, повернутися до Мене, тим більше до Мого Милосердя. Моліться, щоб усі ті, хто стане свідком Істини під час Попередження, що Я люблю їх, – навернулися.

Молитва, Мої діти, має велику силу. Коли ви молитеся Богу Отцю в Моє Ім’я за спасіння цих та інших душ, Він не відмовить вам.

Ваша відданість Мені і щоденній молитві нагально потрібні послабити лещата сатани, які тримають Моїх дітей, які по праву є Моїми.

Ваш Вічно Милосердний Спаситель.

Ісус Христос.

Bookmark the permalink.