• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

Ви ніколи не повинні поклонятися ніякому богу, крім Триєдиного Бога.

Ви ніколи не повинні поклонятися ніякому богу, крім Триєдиного Бога.

Субота, 14 червня 2014,  12:40ч.

Моя дорога улюблена дочко, є тільки один Бог – Бог Отець, Бог Син і Бог Дух Святий – три різні Особи в Єдиному.  Це не три окремих Обличчя, бо Ми Один – Бог – Отець, Творець всього, Бог Син, Хто проявився в житті серед вас і Бог Святий Дух, даний людству як Дар, с поміччю Котрого Істина заповнює ваші серця знаннями, новим життям і Силою Моєї Любові.

Коли ви приходите до Мене, ви приходите до Мого Отця. Коли Святий Дух кличе вас, Він виходить від Отця. Все виходить від Бога. Ви ніколи не повинні поклонятися ніякому іншому богу, крім Триєдиного Бога. Але знайте наступне: щоб пізнати Отця, ви повинні признати Бога Сина, бо без Мене, Ісуса Христа, ви не зможете пізнати Отця.

Бог любить всіх Своїх дітей, але Його  діти не люблять Бога так, як повинні. Це нормально, тому що тільки через мене вони стануть частиною Мого Нового Царства на Землі. Але є такі, котрі слідують за лукавим і хто свідомо віддає йому дар своєї вільної волі. Вони більше не можуть контролювати свої дії, бо злі духи в них використовують їх для того, щоб вербувати інші вразливі душі. Ці душі не поклоняються Богу – замість цього вони поклоняються сатані.

Я благаю вас,  допомогти  Мені спасти ці бідні нещасні душі, тому що вони більше не можуть спасти свої душі своїм вільним вибором. Я хочу, щоб ви – вашими молитвами, просили про звільнення для душі  із неволі сатани, щоб вони повернулися до Мене.

Молитва Хрестового Походу (157)                                                                                                                                            За душі у неволі:

О, дорогий Ісусе, звільни ті душі, які є рабами фальшивих богів і Сатани. Допоможи нам через наші молитви принести їм полегшення від болю одержимості.
Відкрий ворота їхньої в’язниці і покажи їм шлях до Царства Божого, перш ніж Сатана візьме їх заручниками в безодню Пекла.
Ми просимо Тебе, Ісусе, покрий ці душі Силою Святого Духа, так щоби вони віднайшли Істину, і допоможи їм знайти в собі мужність, щоб відвернутися від підступів і злоби диявола. Амінь.

Душі які обожнюють фальшивих богів, залишають себе відкритими для духа зла, який потребує лише  крихітної  частинки їх вільної волі для того, щоб заволодіти ними.

Фальшиві боги ведуть душі до страшної небезпеки. Найбільша небезпека стоїть в тому, що ці душі  вважають, що це нормальна практика для здоров’я їх духу і засіб, за допомогою якого можна знайти в своєму житті мир і спокій. Все, що вони знайдуть замість миру – біль і печаль.

Будьте обережні і остерігайтеся окультних і нових духовних практик, бо вони не від Мене.

Це тільки через Мене, Ісуса Христа, ви можете мати Вічне Життя. Протилежністю життя є смерть. Смерть тіла не означає кінець вашого існування. Ваше існування – для Вічності. Вічне Життя приходить тільки через Мене. Вічна смерть приходить від сатани.

Ваш Ісус.

Bookmark the permalink.