• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

Ви не можете відділити Мою Церкву від Мого Слова – Плоті – бо тоді Вона не зможе Існувати.

Ви не можете відділити Мою Церкву від Мого Слова – Плоті – бо тоді Вона не зможе Існувати.

Субота, 21 грудня 2013 р. Божого 20:13

Моя ніжно улюблена дочко, ті, які обвинувачують тебе, через Моє Святе Слово, щодо боротьби проти Влади Моєї Церкви, повинні почути Мій Заклик.

Церква, створена Мною, Ісусом Христом, була збудована на міцній Скелі, і не важливо як сильно Мою Церкву – Моє Тіло – атакують, ворота Пекла ніколи не знищать Її. Сатана і його представники будуть атакувати тільки те, що є справжнім, що є Істиною, і що є від Мене. Усі його зусилля будуть спрямовані саме на Мою Церкву. Я Присутній у Моїй Церкві через Моє Тіло, Пресвяту Євхаристію. Мої вороги будуть завжди націлені на Пресвяту Євхаристію, бо Вона не просто символ Моєї Любові, Моєї Обіцянки спокутувати гріхи світу, – Вона є Моїм Тілом. Вона живе і дихає, оскільки це Я, Ісус Христос, Котрий перебуває в Ній. Я залишатимусь Присутнім у Святій Євхаристії близько до кінця, але Моя Церква ніколи не помре.

Моє Слово стало Тілом, і через Моє Тіло ви, діти Божі, залишатиметесь близько до Мене. Коли в минулому Мої вороги нападали на Мою Церкву, Моя Церква об`єднувалась і боролась проти Своїх супротивників. Але коли Мою Церкву атакує злий дух зсередини, Вона зустріне дуже мало перешкод зі світського світу.

Сатана не атакуватиме свою власну роботу. Як Син чоловічий, Я ніколи не покину Мою Церкву, бо Вона непроникна для диявола. Мої послідовники залишатимуться вірними Моїй Церкві до останнього дня. Проте кількість людей, які не зрозуміють атак, під якими опиниться Моя Церква зсередини, буде великою. Вони, здебільшого, не заперечуватимуть проти багатьох впроваджень, які будуть введені в Святі Таїнства і Закони Бога. Вони будуть вірити брехні, що сучасне життя потребує сучасної церкви; що люди сьогодні повинні могти робити вибір, що лежить в основі їх власної вільної волі – незалежно від того, будуть вони ображати Бога, чи ні. Тоді, коли вони ображатимуть Бога і вчинять богохульство, коли осквернять Святу Євхаристію, вони більше не будуть частиною Моєї Церкви. Моя Церква залишиться неушкодженою. Моя Церква стоятиме і надалі, завдяки тим, котрі залишаться вірними Божому Слову – Слову, яке стало Тілом. Тому що ви не можете відділити Мою Церкву від Мого Слова – Плоті – бо тоді Вона не зможе Існувати.

Я обіцяв, що Я буду захищати Мою Церкву від воріт Пекла, і Я роблю це зараз, готуючи Моїх вірних священнослужителів допомагати Мені і залишатися вірними і непохитними до Великого Дня. Я ніколи не порушу Своєї Обіцянки.

Ваш Ісус.

Bookmark the permalink.