• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

Ви й надалі мусите приймати Мою Святу Євхаристію. Ви не повинні відмовлятись від щоденної Жертви, тому що ви не будете тими, на кому лежатиме тягар цього рішення.

Ви й надалі мусите приймати Мою Святу Євхаристію. Ви не повинні відмовлятись від щоденної Жертви, тому що ви не будете тими, на кому лежатиме тягар цього рішення.

Середа, 27 лютого 2013 р. Божого 15:30 

Моя щиро улюблена дочко, щодня Богослужіння будуть відправлятись ще упродовж деякого часу, і Я закликаю всіх Моїх послідовників продовжувати брати в них участь, як і раніше. Ви й надалі мусите приймати Мою Святу Євхаристію. Ви не повинні відмовлятись від щоденної Жертви, тому що ви не будете тими, на кому буде лежати тягар прийняття цього рішення.

Буде оголошений інший вид жертвоприношення Богові і ви відразу ж зорієнтуєтесь, коли це відбудеться, бо фальшивий пророк перерве відправи Богослужіння. 

Святу Літургію замінить загальносвітовий, поганський ритуал, і ви, Мої любі послідовники, поблагославлені Даром Святого Духа, розпізнаєте, яким він буде. Ніколи, ніколи не покидайте Церкви, яку Я дав світові, і яка заснована на Моєму Навчанні і Жертві Моєї смерті на Хресті, разом з Пресвятими Дарами, котрими Я вас наділив.

Ви, Мої любі послідовники, ви є Моєю Церквою. Мої улюблені священики та духовні благословлені Даром Святого Духа ніколи не залишать Мене. Вас вони також не залишать. І так Моя Церква буде жити далі, бо вона ніколи не може померти. Церква – це Моє Тіло на землі і тому ніколи не може бути знищена. 

Проте, вона буде розчавлена, замучена і відкинута, а потім залишена в пустелі на смерть. У той час, як Мої вороги будуть намагатися знищити будь-які ознаки життя, Моя Церква знову воскресне. Але майте на увазі, що вона ніколи не помре, хоча так може виглядати. 

Моя Церква на землі буде зменшена і не зі своєї вини стане кінцевою армією.

Мій відкинутий, Справжній Вікарій, буде намагатись провадити Божих дітей у міру своїх можливостей. Це Я, Ісус Христос, провадитиму вас, підійму і звільню вас від зла, яке буде вам нав’язане; зла, яке закінчиться раптово і страшно для всіх тих, хто на стороні антихриста і його рабів.

Ваш Ісус.

Bookmark the permalink.