• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

Вони зроблять все, щоб завадити діяльності ваших Молитовних Груп.

Вони зроблять все, щоб завадити діяльності ваших Молитовних Груп.

Четвер, 17 січня 2013 р. Божого 23:17

Моя улюблена дочко, вогонь Святого Духа збільшується серед Моїх Молитовних Груп, які зараз поширюватимуться по всьому світу і розмножуватимуться в тисячі разів. Благодать, дана для цих груп, дозволить їм швидко з’являтися і розвиватися так, як Я й хотів.

Коли Вогонь Правди огорне землю, опуститься також пітьма, як великий, густий туман. Злий дух і його демони будуть терзати стільки, скільки вони зможуть, щоби відтягнути душі від Мене. Я не можу йому це дозволити. Біль розлуки з цими бідними душами, які охоче піддаються брехні, що дається їм сатаною, є дуже важким для Мене.

Проте, ніщо не може зупинити Божого Слова, хоча багатьом це може видаватися інакшим. Завдяки Моїй Силі, Я буду поширювати любов через ці душі, які відповідають на Мій заклик про молитву. Коли вони віддадуть Мені свою вільну волю, Я буду в змозі зробити те, що необхідно, аби притягнути їх до Любові Бога. З певного часу в їхньому житті бракує цієї Любові. Тоді вони розпізнають порожнечу, яку відчували в собі перед тим, як отримали розраду.

Втіха, якої їм не вистачає – це душевний спокій, якій може походити виключно від Мене.

Прийдіть до Мене і Я допоможу вам побачити всі ці речі. Слухайте тепер Мого Голосу, коли Я згромаджую всі народи і збираю Мою родину так, щоби Я міг підготувати вас до нового життя, де смерть більше не існуватиме. 

Ані смерть тіла, ані душі не можуть існувати в Моєму Новому Раю. Смерть закінчиться.

Мій Новий Рай готовий, але в нього мусить попасти кожна жива душа, яка живе в сучасному світі.

Це Моє велике бажання. Мої послідовники, ви мусите бути готові до страшних випробувань, які стануть перед вами через те, що ви відповіли на Мій заклик. Вони зроблять все, щоб завадити діяльності ваших Молитовних Груп. Наприклад, багато священиків будуть намагатися зупинити їх діяльність. Скажуть вам, щоби ви не брали в них участь.

Скажуть, що це заборонено. Скажуть вам, що Мої Молитви походять від злого духа. Вони подадуть вам відмовки різного характеру – які всі будуть спрямовані на те, щоби зупинити виконання Моєї Справи.

Я заохочую вас до спільної праці у мирі та гармонії. Не допускайте розбіжності думок, щоби не затримувати цю роботу.

У цей час сатана буде намагатися вбити клин між вами всіма, щоби Молитви Христового Походу не були поширені по всьому світу такими, якими Я їх продиктував. Молитовні Групи Ісус до Людства мусять створюватись скрізь. Вони будуть невід’ємною частиною формування та координації Моєї Залишкової (Кінцевої) армії на землі.

Ви мусите тісно співпрацювати в любові та злагоді, перебуваючи в контакті з Моєю дочкою, Марією. Я доручив їй підтримувати вас і провадити там, де це можливо. Я послав їй групу людей, які будуть координувати ці групи у різних регіонах світу.

Кожен з вас повинен зосередитися на своїй території і тримати контакт один з одним. Я передам Марії інструкції про те, яким чином Я хочу, щоби ці групи було керовано, а також якої форми Я прагну для них.

Я благословлю кожну Молитовну Групу, якщо вони погодяться на Мій Провід.

Я потребую участі представників духовенства та використання молитовників. Марія незабаром дасть вам знати, що очікувати. Будьте готові до цієї всесвітньої Місії, як до жодної іншої.

Це остання Місія порятунку душ і кожен крок цього шляху диктується Мною, Ісусом Христом. Тому Я прошу вас віддати всю вашу довіру Мені. Радійте, бо отримання такої ролі в цьому найважливішому часі в історії світу є для вас благословенням.

Для вирішення цього завдання, ви отримаєте багато дарів від Мене, адже Мені потрібна ваша допомога, щоби врятувати душі.

Дозвольте мені вділити вам благословення Захисту Молитовних Груп Ісус для людства в будь-якому місці, де вони були створені.

Моя Любове, Мої Благословенні, Мої Улюблені Учні, ви приносите Мені у цей час мир, любов і втіху.

Ваш люблячий Ісус.

Bookmark the permalink.