• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

Вони скажуть, що він був винний у злочинах, хоча, насправді, він є зовсім невинний.

Вони скажуть, що він був винний у злочинах, хоча, насправді, він є зовсім невинний.

Вівторок, 19 лютого 2013 р. Божого 14:30

Моя щиро улюблена дочко, Я прошу, повідом Моїм учням, що Моє Царство є близько. Ви не повинні хвилюватися, бо, хоча Терновий Вінець впав на Мого Вікарія, якого Я, Ісус Христос, призначив правити Моєю Святою католицькою і апостольською Церквою, і він був брутально повалений – тепер, нарешті, Я прийду, щоби принести вам мир. 

Наступний рік буде дуже жорстоким і дуже гнітючим для вас, Мої любі учні і для Мого останнього Вірного Папи. 

Проти нього була зла і підступна змова, його сприйняли так само, як і Мене, Ісуса Христа, якого били і бичували. Тепер вони намагатимуться його вбити, так само, як вони вбили Мене.

Вони скажуть, що він був винний у злочинах, хоча, насправді, він є зовсім невинний.

Я, ваш люблячий Спаситель, врятую вас всіх від зла, хоча багато з вас вважатиме, що воно походить від Мене, від Моєї Руки.

Я вчитиму Мою церкву, як і раніше, але тільки силою Святого Духа. Ключі від Риму знаходяться в руках Мого улюбленого Батька. Я, Ісус Христос, готовий для повторного зішестя під час Мого Другого Пришестя і хочу повідомити, що ви, Мої учні, будете страждати так, як Мої учні під час Мого перебування на землі.

Ти, Моя дорога, ти перебуваєш зі Мною в Моєму Пресвятому Серці, щоби могла розділити Мій сум.

Я плачу над Моїм безневинним, улюбленим останнім Папою на землі, Бенедиктом XVI, якого Я обрав провадити Мою Церкву в ці її останні дні. Бажаючі і надалі проголошувати Моє Святе Слово будуть наповнені страшними сумнівами і їм необіхна величезна мужність щоб продовжувтаи це робити. Вони знають в своїх серцях, що Я той, хто промовляє зараз до них, і тепер сумніви їх атакуватимуть. Вони походять від тих, хто відкидає Моє Послання людству, а також тих, які ще віддані Мені. Зараз Я передаю тобі цю Особливу коротку Молитву Хрестового Походу.

Це Чудесна Молитва, за допомогою якої всі ті, хто її відмовляє, зможуть відчути Мою Присутність в їхніх душах.

А також вона допоможе їм побачити Правду, яку Я їм обіцяв, і яку вони завжди будуть отримувати упродовж останніх часів

Молитва Хрестового Походу (101) 

Дивовижна молитва, щоби відчути Присутність Ісуса:

О, Дорогий Всемогутній Отче, Творче усього сущого, допоможи усім нам, які можемо розпізнати Присутність Твого улюбленого Сина в Церкві сьогодні, стати дуже сильними. 

Допоможи мені подолати мій страх, мою самотність і те, що мої найближчі не приймають мене, коли я іду за Твоїм Сином, Ісусом Христом, моїм Спасителем. 

Захисти, прошу, моїх близьких, щоб не потрапили в пастку і не повірили в брехню, яка була видумана дияволом, щоби знищити, розділити і викликати спустошення серед усіх Божих дітей. 

Я прошу, допоможи всім тим, хто йде слідом за гидотою у Твоїй Церкві, щоби були врятовані від вічного пекельного вогню. Амінь.

Мої улюблені послідовники, до цього моменту ви встигли Мене пізнати.

Те, що ви зараз побачите усередині оболонки, яка колись була Моєю Церквою на землі, викличе у вас нудоту. Ви будете плакати і плакати аж поки не перестанете що небуть відчувати. 

А потім зверніться до Мене і скажіть: Ісусе, спаси мене від брехні сатани, щоб я зміг відрізнити Правду Твоєї Залишкової (Кінцевої) Церкви.

Я заспокою: Я наповню вас Святим Духом. Наповню вас сльозами горя і тоді заміню ці сльози на Мою Силу. Тоді ви вже не будете перейматись, бо Я візьму вас під свою опіку проведу по кожному кроці дороги. Я надихну вас, коли вони будуть вас висміювати. Ви будете сповнені Мого Духа Любові, коли вони сміятимуться над вами через вашу віру в Мою Святу Доктрину.

Тоді зникне всякий страх і заміниться таким потужним відчуттям Моєї Любові до вас, що лише тоді ви відчуєте цілковите полегшення і спокій.

Ваш Ісус.

Bookmark the permalink.