• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

Вони будуть проголошувати, що “бог” не є Моїм улюбленим Отцем.

Вони будуть проголошувати, що “бог” не є Моїм улюбленим Отцем.

Вівторок, 25 лютого 2014 р. Божого 13:50

Моя дорога, улюблена дочко, це було передбачено, що ненависть людства до Бога досягне небувалих масштабів наприкінці часів. Люди тоді не будуть здатні розрізняти добро і зло. Велике замішання буде отруювати їх, а в їхніх душах царюватиме тьма, яка принесе їм трохи спокою.

Бога буде відкинуто. Наді Мною, Його Єдинородним Сином, будуть насміхатися, а Мою Божественність відмінять. Усіх, хто любить Мене, будуть спокушати відвернутися від усього, чому Я навчив їх. Кожна людина, яка зречеться Мене, постарається знайти аргументи для цього. Їхнім аргументом буде наступне: „Ісус – скажуть вони – це просто номінальний глава, пророк, посланий навчити людей Істини“. Вже скоро вони повірять, що Моя Божественність була брехнею, і що тільки відданість Богові — Богові Милостивому — необхідна для всіх релігій, тому вони можуть бути об’єднані в одну.

Вони будуть проголошувати, що „бог“ не є Моїм улюбленим Отцем. Замість цього вони будуть обожнювати фальшивих духів як Божих ангелів. Коли світ радітиме разом з християнами, які залишаться вірними Мені, і євреями, які залишаться вірними Моєму Отцю, Час для Мого Другого Пришестя прийде так раптово, що дуже мало людей будуть готові. Тоді переслідувачі замовкнуть, нечестиві будуть знищені, а ті, чиї імена записані в Книзі Життя, об’єднаються і заживуть життям вічної слави.

Ваш Ісус.

Bookmark the permalink.