• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

Він був посланий, щоби розібрати Мою Церкву і розірвати її на дрібні шматочки.

Він був посланий, щоби розібрати Мою Церкву і розірвати її на дрібні шматочки.

П’ятниця 8 березня 2013 р. Божого 14:05 

Моя щиро улюблена дочко, сатана бушує злістю проти моєї Церкви на землі і його зараження далі поширюється в її мурах. 

Хитрий шахрай, який до того терпляче чекав, скоро оголосить про своє панування над Моїми бідними висвяченими слугами, які нічого навіть не підозрюють.

Мені буде дуже важко витримати той біль, який він завдасть, але його правління закінчиться остаточним очищенням від зла найглибшої серцевини Моєї Церкви. Він детально розробив свою позицію і незабаром його помпезну поставу буде видно серед його пресвятого двору. Його гордість, зарозумілість і одержимість самим собою спочатку буде ретально приховуватись від світу. Зовнішній світ зітхне з полегшенням, коли почує звук дзвону, що проголосять про його обрання главою Моєї Церкви.

Моє Тіло є Моєю Церквою, але він не буде вірним Мені, Ісусові Христові, бо немає в собі жодної любові до Мене. Він, вірний звірові, буде сильно висміювати і знущатися над Моїми висвяченими слугами, які будуть підтримувати його.

Він, який посміє сидіти в Моєму Храмі і який був посланий злим духом, не може говорити правду, бо він прийшов не від Мене. Він був посланий, щоби розібрати Мою Церкву і розірвати її на дрібні шматочки, перш ніж він виплюне її зі своїх підлих уст. 

Моє Тіло є Моєю Церквою. Моя Церква постійно жива, але тільки ті, хто говорить Правду і зберігають Слово Боже, можуть бути частиною Моєї Церкви на землі. 

Тепер, коли має відкритись остаточна зневага проти Мене, Ісуса Христа, Престолом Святого Петра, врешті-решт, ви зрозумієте Правду.

Члени Моєї Церкви не будуть серйозно сприймати Книгу Правди, що дана була Даниїлові для останніх часів, бо від її змісту їм стане погано, тим Моїм улюбленим висвяченим слугам, коли вони зрозуміють, що Я кажу правду. Лжепророк, що буде вдавати з себе лідера Моєї Церкви, готовий носити одяг, який був підготовлений не для нього.

Він обезчестить Мою Святу Євхаристію і розділить Мою Церкву навпіл раз і ще раз.

Він буде намагатись відділити вірних послідовників Мого улюбленого Святого Вікарія, Папи Бенедикта XVI, якого Я призначив. Викоренить всіх тих, хто вірний Моєму Навчанню, роблячи їх козлами відпущення.

Його дії не відразу будуть видимі, але невдовзі стануть видимими ознаки, коли він відправиться на пошуки підтримки впливових світових лідерів і тих, хто у вищих ешелонах влади.

Коли гидота укоріниться, зміни будуть драматичними. Незабаром після цього він оголосить про створення єдиної католицької Церкви, поєднаної з усіма конфесіями та іншими релігіями. Він стане на чолі нової загальносвітової релігії і буде панувати над поганськими релігіями. Він включить туди також і атеїзм, мотивуючи це сумнівними правами людини.

Всі гріхи в Очах Бога будуть визнані прийнятними цією новою, всеохоплюючою Церквою. Кожен, хто посміє виступити проти нього буде знайдений і покараний.

Ті священики, єпископи і кардинали, хто виступить проти нього, будуть відлучені від Церкви і позбавлені титулів. Інші будуть залякані і переслідувані, багатьом священикам доведеться піти в підпілля. Я звертаюсь тепер до Моїх бідних висвячених слуг, які вже розпізнають Мій Голос: Прошу, послухайте Мене, коли Я виходжу вам на зустріч, приносячи втіху. Я ніколи не просив би вас відкинути Мою Церкву на землі, адже це Я, ваш улюблений Спаситель, сотворив її. Я поклав Моє Тіло як Живу Жертву, щоби врятувати вас. Ви взяли обов’язок давати свідоцтво про Мене, аби врятувати душі тих, кого вчите і провадите. Просто довіртеся Мені, і продовжуйте Мені служити. Не приймайте жодних доктрин, поданих вам, про які зрозумієте відразу, що вони не сумісні з Моїм Навчанням.

Ви повинні робити те, що говорить вам серце, але пам’ятайте: Цей період, безумовно, принесе вам пережиття глибокого болю і важкого смутку, ви плакатимете, бачачи осквернення Моєї Церкви. Але ви мусите розпізнати брехню, яка буде подана вам, подивитися на неї, чим насправді є вона – тим, що змішує з брудом Мою смерть на Хресті. Це руйнування може привести до краху структуру Моєї Церкви. Зміни і обладнання будівель разом з новим храмом, створеним для єдиної світової Церкви, будуть виконані і знаходитимуться в Римі.

Будьте впевнені, що коли Мій Храм буде осквернений, Я, Ісус Христос, Спаситель всіх людей, буду відсторонений і викинутий до вигрібної ями.

Ваш Ісус.

Bookmark the permalink.