• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

Відстоювати права Християн буде рівносильним порушенню закону

Понеділок, 10 березня 2014 р. Божого 15:30

Моя ніжно улюблена дочко, дуже скоро ви почуєте ряд заяв самозванців, які проникнули в Мій Дім на Землі. Єресь, яка буде вивергатись з їхніх вуст і через їхні вчинки, призведе до нових законів, які оскверняють Слово Боже, і до виконання яких будуть примушувати всіх тих, котрі вірні Слову.

Таїнств стане менше, а число Літургій будуть повільно скасовувати, поки вони не стануть відправлятися дуже рідко. Робитимуться усі можливі виправдання, але все це приховуватиме справжню причину їхніх мотивів. Ви, Мої любі послідовники, є свідками всього, що Моя улюблена Мати провістила в Ла Салетт і Фатімі. Ви повинні розуміти, що існує план осквернити кожну Божу Церкву, перед тим як антихрист сяде на троні в Моєму Храмі, у всій його огидній славі. Ті, які вимагатимуть відповідей, будуть проігноровані, а потім висміяні за сміливість запитувати тих, хто стверджує, що керує Моєю Церквою на Землі.

Зрештою, кожен гріх в Очах Бога буде відхилений. Гріх не лише відкинуть, але й представлять у всіх його огидних формах на Моєму Вівтарі. Скасування гріха буде помітним в ідеологічній обробці освіти дітей. Особливо дітей насильно живитимуть єресями. Їм казатимуть, що якщо вони не приймуть ці вчення, то вони будуть винні в різкому судженні тих, які заявляють, що гріх є доброю справою. Дітей навчатимуть ніколи відкрито не проголошувати Слово Боже в присутності інших людей, через страх бути звинуваченим в порушенні прав людини.

Усяке намагання підтримувати моральність, будь-яким чином, серед молоді, буде люто відхилене і засуджене. Християни і ті, які публічно заявлятимуть про своє право на забезпечення Християнського Вчення, будуть повалені і примушені замовкнути. Їхні слова стануть шепотом, і людям буде соромно визнавати, що вони Християни. І в той час як права нехристиян будуть підтримуватись, саме права атеїстів будуть оголошені першорядною важливістю. Як Я вже казав вам, ненависть проти Християн наростатиме поза Моєю Церквою. І тоді, зсередини, вона буде розібрана частина за частиною, поки не залишиться нічого, крім оболонки. Цеглини і розчин все ще залишатимуться на місці, але Моя Церква на Землі, якою ви її знаєте, зміниться поза вашим розумінням.

Мій народ є Моїм народом – тими, які будуть відстоювати Святе Слово Боже і які продовжуватимуть отримувати користь із Пресвятих Таїнств, які будуть доступними для вас завдяки Моїм мужнім і сміливим священнослужителям, котрі ніколи не покинуть Мене.

Коли ви чуєте, що Моє Слово – яке міститься в написаному Слові і передається століттями в Книзі Мого Отця – ставиться під сумнів і аналізується, з бажанням переробити Його, то ви повинні знати наступне. Я не дозволив таку єресь. Я засуджую цих зрадників, із-за душ, яких вони зіб’ють з дороги. Також ви ніколи не повинні слухати будь-кого, хто каже вам зректися Мого Слова.

Незабаром ви побачите, що усі закони у ваших країнах і церквах змінюються, підтримуючи кожен вид гріха і узаконюючи їх. Обидва набори законів змішаються разом, як одне ціле, поки, врешті-решт, Слово Боже не перестане обговорюватися і його не дотримуватимуться. Відстоювати права Християн буде рівносильним порушенню закону і буде каратися різними способами. Ті з вас, котрі не вірять, що такі речі можливі, потім ви будете смутно спостерігати за цими речами ще за свого життя, як було передбачено.

Як багато з вас залишаться вірними Моєму Слову? Моєму Вченню? Не багато. Крім того, саме ті, які кажуть тепер, що вони шанують Мене і які присвятили себе Моїй Церкві, будуть першими, хто відвернеться від Істини.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.