• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

В Судний День ви нарешті зрозумієте Божу Могутність.

В Судний День ви нарешті зрозумієте Божу Могутність.

П’ятниця, 20 грудня 2013 р. Божого 23:16

Моя ніжно улюблена дочко, за Моєю Командою Сатана і всі його демони стануть менш суворими. При всій їхній владі, вони ніщо переді Мною, Сином чоловічим, Ісусом Христом. При всьому Моєму Смиренно, Моїх Жертвах, Моїх Проханнях до людського роду, щоб вони дозволили Моїй Любові спрямувати їх до Мене, Моє Божество ніколи не повинно недооцінюватись. Моя Могутність ніколи не повинна бути тлумачена неправильно, тому що Я Всемогутній, і Моє Царство стоятиме повіки, із чи без людини, яка має вільну волю, і, отже, вибір іти слідом за Мною чи ні.

Тоді як слабкість людства, спричинена гріхом, робить кожну людину уразливою до спокуси Сатани, ви ніколи не повинні думати, що він володіє усією владою, бо це не так. Кожен демон, в тому числі їх господар, звір, впаде до Моїх Ніг за Моєю Командою. Хіба ви не знаєте цього? Бо є тільки Один, Котрий має Божество, щоб розтрощити все під Своїми Ногами, і це Я, Ісус Христос.

Щоб досягти прихильності Бога, кожен з вас повинен прийти до Мене. Я люблю вас. Я спрямовую вас до Мене. Я прошу вас. Я впокорився перед вами. Я дозволив, щоб Мене тягнули по землі, через бруд, заради вас, перш ніж Я помер. Скоро ви зустрінетесь зі Мною. В Судний День ви нарешті зрозумієте Божу Силу, і тоді ви будете знати, як це – зустрітися один на один з Моїм Божественним Світлом. Настільки Потужним є Моє Світло, що тільки чисті і смиренні витримають Його. Воно прижме багатьох з вас до землі, коли ви закриватимете своє обличчя від Мене. Дуже мало із вас гідні стати переді Мною, і все ж Я буду тягти вас до Себе, поки ви не стоятимете там як повинні – у цілковитому підкоренні і повній слухняності Мені. Того дня настане край вашій вільній волі.

Ваш Ісус.

Bookmark the permalink.