• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

Церковне масонство досягло найбільшої сили у Моїй Пресвятій Церкві на Землі.

Церковне масонство досягло найбільшої сили у Моїй Пресвятій Церкві на Землі.

Понеділок, 30 вересня 2013 р. Божого 15:45

Моя улюблена дочко, Я мушу попросити усіх Моїх священнослужителів остерігатися закликів відвідати засідки, які запровадять, щоб переконати їх прийняти нову клятву вірності, яка зробить недійсною, якщо вони погодяться на це, їхню найсвятішу обітницю, яку вони склали Мені, Ісусу Христу.

Церковне масонство досягло найбільшої сили у Моїй Пресвятій Церкві на Землі, і скоро буде запроваджено нову літургію, яка суперечитиме Моїй Найсвятішій Волі. Створена ворогами Бога і замаскована у відповідності до вимог політичних сил, які хочуть заборонити Християнство, вона буде так швидко представлена, що багато хто у Моїй Церкві буде вражений.

Вони страждатимуть, побачивши таку гидоту, але голосу Моїх вірних служителів громадськість не почує, оскільки вони, масони, будуть контролювати всіма можливими способами те, як сприйматимуть цю нову літургію. Кожен протест у єпархіях, по всьому світу, буде проігнорований та відхилений. Оправданням буде те, що Церкві потрібно залучати нові молоді душі, які від неї відвернулися. Звертаючись до світського світу, вони скажуть, що нова літургія принесе навернення більшої кількості людей.

О, якою брехливою буде ця мерзенність, і як багато людей будуть введені в оману брехнею, яка заведе багатьох далеко від Істини. Книга Правди була передвіщена пророку Даниїлу, щоб Божі діти ніколи не забували Істину, коли вони потопатимуть у брехні, яка буде поглинати Мою Церкву на Землі.

Прийміть Правду, визначену Моєю Церквою на Землі. Не приймайте нових законів, які вас змушуватимуть прийняти у Моє Святе Ім’я, що будуть рівнозначними святотатству.

Ваш Ісус.

Bookmark the permalink.