• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

Це останній бій. Мій Вікарій впав. Моя Церква впаде, але незабаром знову підніметься.

Це останній бій. Мій Вікарій впав. Моя Церква впаде, але незабаром знову підніметься.

Четвер, 14 лютого 2013 р. Божого 18:00

Моя щиро улюблена дочко, боротьба між царством Мого Отця і владою сатани увійшла нарешті в свій завершальний етап.

Лукавий робить дурнів з дітей Мого Батька, включаючи тих, хто йде слідом за Правдою Мого Вчення. Ніщо не є таким, як здається.

Міць масонства зросла, і вони опанували не лише світ політики, але й дім Божий, Моє Тіло на землі. Католицька Церква найбільш зневажена, серед усіх інших Церков на землі, що проголошують Моє Святе Слово.

Це все тому, що Я керую нею і вона дотримується Моїх порад, даних людству, з того часу, коли Я сказав, що Мій Апостол Петро має встановити Мою Церкву на землі.

Злий дух зосереджувався на Моїй Церкві на землі впродовж століть, спричиняючи розкол Моєї Церкви і піддаючи жорстким випробуванням тих, хто приймали Мої Пресвяті Таїнства.

Злий дух ніколи не переставав втілювати свій план переслідування Моєї Церкви. Цей хитрий, підступний, зверхній, гордий і повний зарозумілості обманщик вважає, що його влада є всесильною.

Його метою завжди є ті, хто наділений обов’язком провадити дітей Божих до вічного життя. Моя католицька Церква, протягом деякого часу, жахливо страждала від рук сатани. Сатана ніколи не залишав її у спокої, щоби вона виконувала свій священний обов’язок по відношенню до Мене.

А згодом, щоби мати можливість шкодити ще більше, злий дух проник до Моїх висвячених слуг, посилаючи своїх слуг, щоби перемішались з ними. Саме тоді гидота увійшла до Моєї Церкви.

Коли грішили ті, хто покликаний виховувати душі, Мене, Ісуса Христа, звинуватили і посадили на лаву підсудних.

Найбільшим обманом з усіх було переконання людини, що це Я, Ісус, Глава Церкви на землі, зрадив людство.

Людство народилося в гріху. Людина буде грішити аж до часу Мого Другого Пришестя.

Якщо відмовитесь від Мене, як Спасителя світу,через гріхи людей, в тому числі тих, які несли відповідальність за душі, що зійшли на манівці, це стане вашою загибеллю.

Замість Правди ви дозволили, щоби брехня звіра розбестила ваші серця.

Тепер ви знаходитесь під владою зла в Моїй Церкві, і багато падуть жертвами брехні, яка буде подана вам, як Правда.

Правда Мого Навчання скоро буде визнана несуттєвою і неправдивою. Обурення Мого Отця через цю заразу в Моїй Церкві на землі невдовзі буде відчуватись серед Його слуг в Моїй Церкві в Римі.

Це останній бій. Мій Вікарій впав. Моя Церква впаде, але незабаром знову підніметься.

Ваш Ісус.

Bookmark the permalink.