• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

Третя Печать буде розкрита, коли людина буде боротися за їжу, коли серед людей запанує голод.

Третя Печать буде розкрита, коли людина буде боротися за їжу, коли серед людей запанує голод.

Субота, 16 березня 2013 р. о 15:25

Моя щиро улюблена дочко, хвилі будуть звільнені і почнуться руйнування, викликані багатьма війнами, як і було передбачено. Час прибуття фальшивого пророка співпаде з об’явленням війн у всьому світі. Ці війни вибухатимуть найближчим часом, і люди будуть ховатися зі страху, коли наслідки стануть очевидними.

Війни вкореняться і розвиватимуться, як бурі в пустелі, де вони будуть набирати обертів і ловитимуть, як злодій в ночі, тих, котрі відчувають, що їх спокій гарантований.

Таким чином, багато країн будуть у це втягнуті так, що всіх це шокує. Незабаром антихрист дасть про себе знати в самій середині бійні.

Сум’яття, страх і втрати врожаю погіршать проблему. Незабаром після цього, буде розкрита Третя Печать, коли людина буде боротися за їжу, коли серед людей запанує голод. Людство без їжі, голодуючі духовно, і без сторонньої допомоги, хапатиметься за будь-що, або будь-кого, хто запропонує полегшення.

Сцена буде готова на прибуття і оголошення світові антихриста.

У той час, людство відчує таке полегшення з приводу появи людини миру, яка запропонує так багато надії, що вони стануть його добровільними рабами. Вони падуть ниць перед його вишуканим планом реструктуризації світу та об’єднання всіх народів.

Він скаже їм, що цей план є на благо всіх і позбавить світ від тероризму. Вороги, про яких він скаже, що з ними бореться і над якими матиме владу, будуть безневинними жертвами, які служитимуть йому для омани, яку він представить світові. Коли мир, або щось, що нагадуватиме перемир’я, буде відновлений, тоді настане черговий етап об’єднання всіх народів, всіх релігій, всіх країн в одне.

Це станеться тоді, коли зв’язок між фальшивим пророком і антихристом стане виразним. Ті, хто отримує Правду, і чиї імена записані в Книзі Життя, вони знатимуть, що відбувається. Інші, сліпі до Правди Мого Вчення, не матимуть такого щастя. Тоді настане період очікування. Я викажу більше терпеливості для того, щоб врятувати і захистити тих, хто не в змозі побачити Правду.

Моя терпеливість і Моє Милосердя спричинять Боже втручання у великих масштабах, щоби врятувати всіх дітей Бога з рук звіра, єдиною метою якого є заохочення до гріха.

Ось чому ви повинні знати одну річ: за чарівним шармом антихриста буде лежати план заохочення до гріха, щоби людство зробило остаточний вибір – стало на бік звіра, проти Бога. Коли прийде цей час, і коли Я зроблю все, щоби врятувати душі, настане кінець. Лише обрані будуть прийняті до Мого Царства.

Ваш Ісус.

Bookmark the permalink.