• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

Так багато брехні, яка заперечує існування пекла, спричинює падіння християн.

Так багато брехні, яка заперечує існування пекла, спричинює падіння християн.

Субота, 14 квітня 2012 р. Божого 15:27

Моя дорога улюблена дочко, хоча твої фізичні терпіння є сильними, ти маєш сприйняти, що вони продовжуватимуть посилюватись, так, як і Я це відчуваю.

Твої страждання відображають лише частинку Мого страждання

З’єднуючись зі Мною, ти будеш впізнавати в кожній темряві душі і болю, який відчуватимеш, Мої терпіння за гріхи людства.

Багато людей помилково вважають, що Мої страждання почалися і закінчилися на Хресті.

Мої страждання не закінчаться, аж поки всі діти Божі об’єднаються в любові і гармонії, де не існуватиме гріха в Новому Раю Отця Мого.

Незалежно від того, як багато було розказано людству про Моє існування, Мене до цих пір ненавидять.

Серед віруючих, хоча Мене й приймають, але Мої вчення лише приймаються ними на основі їхніх власних умов.

Багато хто буде ставитися до інших з любов’ю і добротою, але тільки якщо ті, кому вони пропонують цей дар, відповідають їх власним переконанням.

Наприклад, багато хто судить грішників, а вони повинні проявляти доброту і молитися за них. Навпаки, Вони повинні подавати приклад.

Деякі з них будуть відноситись з презирством до інших, замість того, щоб показувати любов, яка очікується від них як християн.

Ніколи не засуджуйте інших, навіть якщо ви не згідні з ними, тому що це не ваше право. Ніхто, тільки Бог, має право судити інших.

Хоча й багато віруючих віддають Мені належне, все ж це є лише на їх умовах.

Деякі відчують необхідність відокремитися від своїх братів і сестер, щоб показати світові як вони добре обізнані в духовних питаннях. Потім вони використовують свої власні інтерпретації того, що Моє Милосердя насправді означає.

Скільки разів ви чули, що Бог є завжди милосердний? Що Він такий милосердний, тому що Він любить усіх і Він ніколи не буде засуджувати їх?

Що він ніколи не відправить душу в Пекло?

А це ж брехня.

Так багато брехні, яка заперечує існування пекла, спричинює падіння християн.

Люди самі засуджують себе в Пекло. Я не відправляю їх туди. Вони вибирають його, відмовившись відвернутися від смертного гріха.

Вони не будуть просити вибачення або проявляти каяття. Це небезпечне мислення і це є обов’язок усіх християн: попередити інших про небезпеку Пекла.

Так багато, в тому числі тих, хто відмовляється надати їхнім дітям Таїнство Хрещення говорять, що ніби гріх більше не має значення.

Вважаючи, що всі гріхи „будуть” прощені. Це неправильно.

Кожен гріх „може” бути прощений, незалежно від того, яким великим цей гріх є, але тільки в тому випадку, якщо грішник шукає прощення.

Тепер Я звертаюся до вас з Небес, щоб підготувати всіх Божих дітей для Мого Другого Пришестя, і що Я знаходжу?

Я говорю до вас через тюремні стіни, будучи в темниці, в яку ви кинули Мене, тому що ви відмовляєтесь вірити, що Я можу говорити з вами у цей спосіб.

О, як ви Мене ображаєте!

Для тих, хто провів своє життя присвячене Мені і які добре обізнані у Моєму Святому Письмі, але які в даний час відкидаєте Мене, Я говорю наступне:

Ваша відмова від Мене спричинить вам страждання і скорботу, коли істина відкриється вам.

Бо тоді ви зрозумієте про ті душі, яких ви відкинули в сторону, тоді коли Мені була потрібна ваша допомога, щоб врятувати їх.

Як ви змушуєте Мене плакати через розчарування у вашій сліпоті, що виникла через відсутність смирення.

Ви сумніваєтеся в Моєму Святому Слові, тоді коли ви повинні прийняти його, зрозуміти його, тому що ваша душа тоне через брак щедрості серця.

Я прошу вас відповісти на Мій заклик.

Ваш Улюблений Ісус

Спаситель Людства.

Bookmark the permalink.