• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

Світове панування, знак антихриста і звіра.

Світове панування, знак антихриста і звіра.

Понеділок 15 листопада 2010 р. Божого 11:00

Зараз уже дізнаєшся Правду, Мої послання приймаєш як дійсність.

Дочко Моя, пиши: оскільки Мої передбачення швидко розкриваються (один за одним), то вони стають очевидними для багатьох. Першими знаками можна вважати ті зміни, які відбудуться в Моїй Церкви. Це не що інше, як введення шахраєм в оману Моїх апостолів.

Другий знак покаже, скільки з вас не захоче бути під контролем своїх країн. Це включає в себе контроль всіх матеріальних благ, а також контроль над армією. Діти Мої, ваші керівники та всі ті, хто відповідальний за людей, повністю втратять свою владу.

Стануть такими, як човен без весляра. Цей човен не буде мати мети на шляху, і всі пропадуть, хто будуть знаходитися в ньому. Діти Мої, зараз ви повинні дуже багато молитися, щоб ослабли ті пута, в які вас затиснуть ці люди.

Вони не від Бога, а через їх оманливий зовнішній вигляд, за яким вони ховаються, ви не зможете впізнати їх, не дізнаєтеся про цю впливову владу, яка таємно діє.

Ви, Мої діти, не будете найрозумнішими, ви будете думати, що (лише) живете у важкі часи, а це все було так задумано. Ви ж повинні вистояти.

Знак звіра

Не приймайте знак! Якщо серед вас багато відмовляться прийняти, будете мати більшість.

Знак, знак звіра, знищить вас. Це не буде таким, як здається. Якщо ви погодитеся, тоді все більше і більше стануть вас витісняти, стануть вами керувати.

Остерігайтеся плану шахрая, він спрямований знищити все, що може нагадати про Вічного Отця і викреслити з вашого життя вчення Святого Письма. Із цим ви зустрінетеся в школах, в університетах, у лікарнях і в Конституції ваших держав. Найбільше жахливе справа, яка викличе у Мене глибокий Біль, буде тоді, коли виключать вивчення Святого Письма, а зроблять це саме ті, які регулярно показують свою повагу до Божого Спасителя. Побачите, дуже близький той час, коли заборонять вчення Моїх Слів і Правди, навіть під страхом кари.

Діти Мої, за Моє Ім’я будете багато страждати. За це відповідальні злі сили. Їх веде сатана. З ними зустрінетеся скрізь, а в основному в тих установах та організаціях, від яких залежить ваше життя. Діти Мої, не турбуйтеся за себе. Турбуйтеся краще за ті ошукані душі, яких уразив шахрай і їм зараз важко звільнитися від нього. Його капкан дуже сильний. Не можна вірити цим людям. Бережіться відносин з ними. Вони хочуть володіти всім. Ви побачите, їх дуже важко перемогти, тому, що вони володіють тими благами, які необхідні для вашого виживання. В їх руках банки, нерухомість, податки, продукти харчування.

Все це не буде довго тривати, тому, що їхні дні полічені. Люди, які залишаться в рабстві сатани, з жахом будуть падати в глибину пекла. Страх і жах їх долі не можна описати. Якщо б хто не будь, тільки одним оком поглянув на їх муки, від страху впав би мертвим, як камінь.

Битва розпочинається і поширюється, але рука Вічного Бога Отця, незабаром вдарить покаранням за ті гріхи, які охопили землю і за які Я віддав Своє Життя. Ніхто не може вважати себе дитиною Бога, якщо згодний жити поряд із темним, але упорядкованим військом руйнівника. Це зле військо, яке повне демонами пекла, допускає такі злі вчинки, що невинні люди навіть не змогли б уявити.

Не хочу лякати Моїх дітей, хочу тільки відкрити перед ними ту Правду, яка незабаром настане. Встаньте, діти Мої, переможіть владу зла, ще до того, як вона переможе вас. Обережно ставтеся до всіх форм законів. Завбачливо спостерігайте за тими керівниками, які щодня контролюють ваші гроші, доступність до них, адже без грошей ви не зможете себе прогодувати і жити. Уже зараз готуйте собі запаси продуктів харчування.

Ви не отримали ці повідомлення у звичний спосіб Мого навчання, але послухайте: пророцтва були передбачені. Мої діти повинні уважно слухати.

Дух темряви росте і ви, Мої послідовники, повинні залишатись сильними. Підтримуйте вашу Віру в Мене через силу молитви. Всі Мої послідовники мають молитись до Мого Божого Милосердя. Це зробить сильними їх душі і допоможе отримати Ласку в момент смерті.

Дітки Мої, прошу, не допускайте щоб ці повідомленні вселяли у вас страх. Мої послідовники мають обов’язки переді Мною в цей час. Дозвольте Мені сказати вам, що ви сповнитесь Святим Духом коли приймете Моє Слово. Не бійтесь, бо ви були вибрані. Ви, Мої послідовники, будете очолювати зменшення злого. Для цього вам необхідно молитись.

Я приходжу з повідомленням про Справжню Любов. Ви не знаєте що будете бачити Рай, коли Небо і Земля поєднаються в Одне? Вам нічого боятися. Мої послідовники будуть прийняті тілом, душею і розумом в Царство Божої Ієрархії. Ви побачите всіх тих, кого ви любили. Тих, хто отримав Благодать від Мого Вічного Отця.

Робіть все, що Я вам заповідаю. Моліться, говоріть зі Мною, любіть Мене, довіряйте Мені і тоді Я вам дам всю необхідну Підтримку.

Моліться Святу Вервицю, що дана вам з Благословенням Моєї Улюбленої Матері. Ця молитва буде допомагати вам отримувати Захист від злого. Також ви зобов’язані молитись про Захист тих, з ким ви знайомі, щоб вони не впливали на вас, і щоб поширювати Віру в Мене, яку маєте у ваших серцях.

Моліться також і за Моїх візіонерів та пророків, щоб були захищені. Моліться за Моїх святих слуг (священиків), за цих святих слуг, що направлені Мною щоб скеровувати вас. Вони, як Мої послідовники, терплять напади злого. Він ніколи не спиниться, завжди буде засліплювати вас до Правди та буде використовувати будь-яку перекручену тактику щоб переконати вас, що ваша Віра є брехнею. Почуйте Мене. Він, обманщик, застосує логіку і розумні доводи, запропоновані вам в легкій, м’якій формі, щоб переконати вас що він принесе вам надію. Він через антихриста бореться, щоб заставити вас визнати що він є обраним.

Антихрист

Багато з Моїх обраних стануть жертвами цього принизливого обману. Будьте пильні. Він буде проявляти себе як посланець любові, миру і гармонії в світі. Люди падатимуть навколішки і його обожнюватимуть. Він їм покаже свою силу і вони повірять, що він походить від Бога, але це неправда. Він вчитиме вас, і це навчання деколи буде виглядати дивним. Правдиві віруючі знатимуть що він не походить від Світла. Його хвалькувата і помпезна поведінка буде схована за чистою моральністю. Слухаючи його, всі будуть думати, що він уособлює добро і співчуття. За цією маскою криється його ненависть до Моїх дітей. Він сміється за закритими дверима.

Діти Мої, він страшно введе вас в оману. Він виглядатиме могутнім, співчутливим, з почуттям гумору, ніжним, і на нього дивитимуться як на рятівника. Його гарний зовнішній вигляд приваблюватиме всіх, але дуже швидко він зміниться.

Він принесе спустошення в світ і багатьох вб’є. Його терористичні дії буде видно всім. Він знищить незалежність і зіграє важливу роль в прийнятті знаку, знаку звіра. Ви, Мої діти, повинні бути сильними. Не приймайте знаку, якщо ви його приймете, то будете під його (антихриста) гіпнотичним впливом.

Багато помруть за Віру в Мене. Не бійтесь, якщо ви терпите в Ім’я Моє, зі Мною то ви – обрані. Моліться, моліться, щоб не попасти в його царство терору. Підніміться і боріться за Мене.

Не дозволяйте антихристу, щоб використовуючи переконливі манери, він вигравав душі.

Дозвольте Мені взяти вас у Свої Обійми, щоб зміг вас омити Своїм Божим Милосердям і надати Сили в боротьбі за справедливість. Моя Любов до вас ніколи не закінчиться.

Ніколи не обирайте дорогу антихриста, інакше пропадете для Мене. Буде дуже важко, але Я прийду на допомогу, щоб полегшити ваше страждання, покажу вам вихід з ситуації.

Ідіть і моліться про Моє Боже Милосердя і будьте готові до останнього бою.

Ісус Христос Цар і Спаситель свого народу

Справедливий Суддя.

Bookmark the permalink.