• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

Скажи людству, що все зараз є в Моїх Найсвятіших Руках.

Скажи людству, що все зараз є в Моїх Найсвятіших Руках.

Середа, 21 березня 2012 р. Божого 20:30

Я прийшов до тебе сьогодні ввечері, Моя улюблена дочко, щоб сказати людству, що зараз все знаходиться в Моїх Найсвятіших Руках.

Це стосується і прогресуючих планів глобальної групи, яка хоче контролювати вашу валюту, ваші системи охорони здоров’я і ваш суверенітет.

Їм не буде дозволено контролювати вас і Рука Мого Батька швидко впаде, якщо вони спробують скривдити вас, діти. Всі віруючі, які мають Печать Захисту Мого Отця, Печать Бога Живого, не матимуть жодної шкоди.

Таким чином, ти, Моя дочко, повинна забезпечити, щоби якнайбільша кількість Божих дітей мала можливість безпосереднього доступу до неї (молитви про Печать), одразу, в кожному куточку землі.

Ваші молитви, діти, мають велику силу, і особливо ті з вас, хто щодня відмовляє Мої молитви Хрестового Походу, Мою вервицю до Божого Милосердя і Святу Вервицю.

Вони затримали і запобігли ядерній війні, врятували мільйони душ від пекельного вогню, а також запобігли багатьом землетрусам.

Ніколи не забувайте, що ваші молитви є найбільшою зброєю проти зла.

Ваша любов до Мене, Ісуса Христа, поширилася в результаті вашої вірності Мені. Діточки, ви Мої учні сьогодні і тепер ви отримаєте авторитет і дар Святого Духа для поширення Мого Найсвятішого Слова.

Щоб отримати силу Святого Духа, ви повинні попросити Моєї допомоги, так, щоби про кожний час Ви говорили правду, проголошуючи Моє Святе Слово.

Зараз ви отримуєте подарунок у вигляді (39) Молитви Хрестового Походу, щоби ви могли ходити серед всіх дітей Божих і допомагати їм підготувати свої душі до Нового Раю і Мого Другого Пришестя.

„О Ісусе Мій Улюблений Спасителю,

Я прошу Тебе покрий мене Твоїм Святим Духом, щоб я міг(могла) отримати владу говорити Твоє Святе Слово,

Щоб підготувати дітей Божих до Другого Пришестя,

Благаю Тебе, Господи Ісусе, про всі ласки, що мені потрібні, щоб я міг звертатись до всіх конфесій, віросповідань і національностей, де б я не був.

Допоможи мені,говорити Твоїми вустами, заспокоїти бідні душі Твоїми устами,

І любити всі душі особливою Божественною Любов’ю, яка виливається з Твого Найсвятішого Серця,

Допоможи врятувати душі які є такими близкими Твоєму Серцю та дозволь мені втішити Тебе, дорогий Ісусе, коли загублені душі продовжують відхиляти Твоє Милосердя.

Ісусе, я ніщо без Тебе, але з Твоєю щедрою допомогою, Я буду боротися у Твоє Ім’я, щоб допомогти врятувати все людство.

Амінь.”

Моя армія, яка була створена в результаті цих Моїх святих послань, вже досягла 700 000 душ. Допоможіть навернути більше число дітей Бога, щоби в час Суду жодна душа не дісталась Сатані.

Діти, я зроблю вас сильними в усіх Ваших працях для мене. Я вас люблю, Мій цінний Залишок Церкви.

Ваш улюблений Ісус.

 

Bookmark the permalink.