• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

Сатана заволікає молодих людей через поп-культуру.

Сатана заволікає молодих людей через поп-культуру.

Субота 4 червня 2011 р. Божого 17:00

Моя дорога люба дочко, навернення як прямий результат Моїх послань, наданих тобі, поширюється по всьому світу. Радійте, бо Я сказав вам, що Моє Слово, коли читатиметься, запалить душі скрізь, в тому числі тих, байдужих грішників. Коли Я дав Моє Слово для світу тисячі років тому Моїм любим апостолам, вони справили глибокий вплив на людство. Сьогодні, не враховуючи послідовників Бога Вічного Батька і Мене – Його Сина Ісуса Христа, багато з того, що було вивчено, нажаль, забуто.

Мій зв’язок через тебе, Моя дочко, це намагання спростити Мої Вчення. Більш того, причиною тому що Я говорю зараз, – нагадати, навчити і вселити Моє найбільш Святе Слово у свідомість Моїх дітей так, що вони зможуть врятуватися від кігтів сатани.

Моя дочко, Я наповнив твою душу через Дар Святого Духа Здатністю Проникливості. Ця Здатність дана тобі не просто так, щоб ти могла розуміти ці послання, але щоб показати тобі зло гріха. Тепер, коли ти стаєш свідком гріха, ти відчуваєш огиду до такої міри, що вона змусить тебе відчувати схвильованість. Я даю тобі зараз відчуття того, що Я зазнаю коли Я бачу Моїх дітей заражених гріхом.

Багато хто з тих, кого ти бачиш у твоєму повсякденному житті, через засоби масової інформації, кіно і телебачення, спантеличує тебе. Гріх, коли він присутній в душах, проявляється таким чином, що це ясно видно за певними ознаками. Ти, Моя дочко, можеш тепер через Мої Милості, відразу ж розпізнати гріх у комусь. Першою ознакою, яку ти побачиш, є зарозумілість і гордість, коли одна людина вважає себе більш важливою ніж інша. Інші ознаки, представлені тобі, пов’язані з гріхом гордині й жадібності.

Одним з найбільш поширених гріхів в сучасному світі є сексуальна збоченість. Коли вона представляється світу, вона завжди буде замаскована гумором. Це розумний спосіб спробувати переконати інших, що це природна частина вашого людського розвитку. Ти бачиш, Моя дочко, кожна людина в світі любить сміятися і потребує почуття гумору, яке є Даром від Бога. Тому, сексуальна ненормативна поведінка, зазвичай представлена так, щоб змусити вас сміятися. Вона буде принижувати не тільки жінок, але буде впливати на молодих та дітей так, що вони будуть приймати злу занепадницьку поведінку як звичайну поп-культуру.

Сатана любить спокушати молоді душі. Тому він використовує сучасні засоби, які націлені на Моїх дорогоцінних маленьких ягнят. Вони, Мої маленькі діти, будуть мимоволі наслідувати їхню огидну поведінку, яка буде підтримуватися, крім того, гнітом однолітків.

Попередження для тих, хто знаходиться в музичній індустрії 

Тепер Я попереджаю всіх тих, хто перебуває в музиці і кіно як в індустрії. Якщо ви будете продовжувати псувати Моїх дітей, ви будете суворо покарані. Ви, Мої введені в оману діти, є ляльками в арсеналі сатани. Він використовує вас, спочатку спокушаючи через зачарування багатством, славою і достатком. Тоді він вторгається в вашу душу. Після цього він буде тягнути вас в глибини розпусти, де його демони будуть входити у ваше тіло, так що вони зможуть діяти зі своєї жахливої похоті і сексуально розпусних дій. Всі разом ви будете думати, що це лише безневинна розвага. Хіба ви не знаєте, що ваші душі викрадають? Вам байдуже? Невже ви не розумієте, що якщо ви робите ці акти непристойної сексуальної розпусти, ви будете втрачені назавжди? В той час, як ви з пожадливістю жадаєте більшого збудження, коли останній вчинок більше не збуджує, ви стаєте жадібним. Після цього ви себе знищуєте.

Чому думаєте, так багато з вас, хто живе в цій фальшивій зовнішності, популярній культурі, покінчують життя самогубством? Захоплюються вживанням наркотиків? Відчувають депресію. Розпач розриває ваші серця? Хіба ви не знаєте, що сатана бажає ваші душі швидко? Чим раніше ви помрете в смертному гріху, тим швидше сатана може вкрасти вашу душу у Бога Всемогутнього Отця – Вашого Творця.

Це складно для Моїх дітей, які опинилися в цій брехні, щоб зрозуміти. Але думайте про це таким чином. Навіть коли ви знаходитесь в гріху, Світло Бога все ще присутнє у вас. Багато грішників і атеїстів не розуміють цього. Вони перебувають на своїй низхідній спіралі гріха, рухаючись все ближче до Пекла. Але Світло Бога все ще тримає їх при здоровому глузді. Без Світла Бога ця земля була б у темряві. Ця темрява, один раз відчута, буде тероризувати вас. Ваші гріховні вчинки будуть відштовхувати вас, і ви хотітимете втекти і сховатися. Бо тоді коли Світло Бога раптово з’явиться, ви не будете в змозі витримати Його сліпучий блиск та велич.

Без Божого Світла душа перебуває у цілковитій темряві. Тому що ви, Мої діти, ніколи нічого не змогли б робити без цього Світла, не змогли б вижити, якщо б це Світло погасло.

Багатство вашої душі це все, що ви зможете взяти з собою в наступне життя.

Попередження дасть вам розуміння того що ви відчуєте. Якщо ви будете в смертному гріху під час Попередження, не бійтеся, бо це тільки Попередження. На жаль, коли ви побачите ваші гріхи наявно, настільки будете шоковані, що це може вплинути на вас фізично і приголомшити. Не чекайте до тих пір. Зробіть що-небудь зараз зі своїм теперішнім духовним життям. Обміркуйте достоїнства вашої душі. Збагачуйте вашу душу, бо це все, що ви зможете взяти з собою в наступне життя. Ваше тіло не має ніякого значення. Однак, якщо ви використовуєте ваше тіло, дане вам Богом Всемогутнім Отцем як подарунок, у гріховний спосіб, це спонукає інших до гріха – ваше тіло призведе до падіння вашої душі.

Думайте, Мої діти, про своє майбутнє щастя. Бо ваш час на землі є тільки частинкою часу, який ви досвідчите у своєму існуванні. Відсутність піклування про вашу душу гарантуватиме ізоляцію та самотність у пеклі, в якому не існує життя, окрім вічного болю і мук.

Кожного дня мільйони швидко пливуть до воріт Пекла

Кожного дня мільйони душ в момент смерті швидко пливуть до воріт Пекла. Могутні люди, лідери, багаті, бідні, співаки, актори, терористи, вбивці, ґвалтівники і ті, хто робили аборти. Одним спільним знаменником усієї їхньої частки є те, що ніхто з них не вірив існування пекла.

Ваш люблячий Спаситель і Учитель.

Ісус Христос.

Bookmark the permalink.