• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

611. Римо католики будуть змушені відправляти Богослужіння в прихованих місцях або безпечних Церквах

Неділя, 11 листопада 2012 р. Божого, 22:00

Моя ніжно улюблена дочко, ви повинні зібратися разом і шукати ті душі, які не знають Правди і зібрати їх разом.

Простягніть свої руки. Заохочуйте їх до слухання Правди. Їхнє життя та їхні душі можуть бути втрачені, якщо ви не допоможете їм прийти до Мене.

Хрестовий Похід, Місія Залишкової церкви на землі буде такою ж важкою, як і в середньовіччі. Вона не буде пов’язаною з фізичною війною, коли армія б’ється в бою у звичайній війні.

Це буде духовна війна, хоч деякі війни стануть приводом для створення мільйонів молитовних груп, спрямованих на послаблення сили антихриста.

Ці Молитви були написані на Небесах і обіцяють надзвичайні Ласки.

Вони мають лише одну мету – врятувати всі душі, кожну дитину, кожного віросповідання, кожної статі, кожної релігії і атеїстів. Це є Моє найбільше бажання.

Ви, Мої учні, перебуваєте під Моїм керівництвом. Ласки, які Я виливаю на вас, вже приносять свої плоди. Незабаром сили, які Я вам дам завдяки Ласкам Молитов Хрестового Походу притягнуть тисячі нових душ.

Як, ви можете думати, така невелика молитовна група може досягнути таких навернень? Відповідь проста. Завдяки тому, що ви захищені Моїм Отцем і керовані безпосередньо Мною, ви досягнете успіху. Ви не можете зазнати невдачі. В той час, як ви зазнаватимете багато відволікань і суперечок, а також внутрішньої боротьби, чого слід очікувати в цій праці, Я завжди буду поруч з вами.

Пам’ятайте, що ми зараз готуємося до випадання зі строю Моїх бідних священних слуг, що станеться внаслідок майбутнього розколу, який має відбутися в християнських Церквах.

Отже, в той час, як Армія Залишку буде проваджена священиками та іншими християнськими духівниками, буде багато мирських слуг, бо це буде час, коли бракуватиме священиків.

Ви, мої учні, повинні будете зібрати і зберігати Святе Причастя, оскільки воно буде важко доступним. Ті з вас, хто є римо католиками, будуть змушені відправляти Богослужіння в прихованих місцях або в безпечних церквах.

Буде створена місія, схожа на німецькі нацистські переслідування, коли полювали на євреїв, для викорінення так званих зрадників Нової Світової Церкви, про яку вам скажуть, що вона для всіх релігій.

Вас звинуватять в оскверненні богослужіння і новоствореної форми божої служби, де Я не буду Присутнім у Пресвятій Євхаристії, бо це буде гидотою в Очах Мого Отця.

Моє Тіло і Кров будуть присутні в Божественних Літургіях, що відправлятимуться в тих осередках і місцях сховку, де ви будете присягати на вірність Перетворенню хліба і вина в Тіло і Кров Господню, щоб вчинити Таїнство Пресвятої Літургійної Жертви достовірним і прийнятим Моїм Отцем.

Я і надалі навчатиму вас, коли ви буде продовжувати створювати молитовні групи «Ісус до людства» по всьому світу.

Вже багато їх створюється щодня. Я дякую тим, хто послідував Моїм вказівкам і проявив послух.

Будьте в мирі. Ви повинні бути більш впевненими. Відкиньте страх, бо він походить не від Мене. Ми зараз ростемо і поширюємося в усіх куточках землі. Невдовзі всі підуть слідом, і коли це станеться, молитви змінять світ через навернення.

Я люблю вас всіх. Я вдячний і зворушений, що ви одразу ж відповіли Мені в цій важливій Місії, найбільшій, яка організована для того, щоб привести всіх грішників до дому, до Отця, і захистити їх від впливу і спокус звіра.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.