• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

Прохання про молитовне чування

Страждаюча душа в Святе Ім’я Ісуса Христа написала листа на електронну пошту блогу «Отець Любові та Милосердя» (Father of Love and Mercy), який був схвалений Ісусом через Марію Божого Милосердя, щоб поділитись інформацією для цього блога.

Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб залишкова армія об’єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою.

Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса.

  1. Ісус хоче, щоб ми організували всесвітні чування, де ми будемо молитися всі чотири Таємниці Святого Розарію одна за одною без перерви. Чування має починатися опівночі, незалежно від часових поясів. Ніхто не повинен відчувати себе зобов’язаним брати участь, але коли багато з нас долучиться, буде вилито більше Благодаті. Ті, хто відчуває себе слабкими або хворими, також повинні приходити і молитися стільки, скільки вони можуть, навіть якщо одна десятка буде відмовлена, але всі повинні прийти з любов’ю до Ісуса і Божої Матері, а не з якоїсь іншої причини. Якщо хтось не може молитися чи відчуває, що не може, або якщо просто втомився під час молитви, то нехай просто сидить з нами, і тоді ця людина також зміцниться.
  2. Кожен, хто може, має постити на хлібі та воді, від опівночі, за день перед чуванням і до самого закінчення чування (24 години).
  3. Дуже рекомендується приступити до сповіді днем раніше або в будь-який час до молитви.
  4. Всі мають, і це важливо, пробачити всі злочини, вчинені кимось проти них, образи, тощо. Пробачити і забути, незалежно від того, хто нас ображав і чому, і особливо якщо у нас є щось з тими, хто також є воїном Залишкової Армії . Це прощення має бути з обох сторін, безумовним, і, якщо можливо, має бути налагоджений особистий контакт між тими людьми, які мають якісь суперечки чи колишні розбрати, тощо. Це може бути лист, листівка, квітка, жест, привітання через іншу людину або що-небудь інше, але це повинно бути зроблено доброзичливо і від серця.
  5. Дату чування можна вибрати нам самим, але провести його потрібно якомога швидше і якомога більше людей має взяти участь. Навіть якщо буде одна людина, наодинці, то це добре.
  6. Місця можемо також вибрати самі, ми можемо молитися будь-де, але бажано в церквах та інших посвячених місцях.

Те, що буде враховуватись, це віра, любов до Ісуса і нашої Небесної Мами, Матері Спасіння та чистота серця.

Північ є символом Другого Пришестя Ісуса.

Слава Отцю і Сину і Святому Духу. Хай любов і ніжність Пресвятої Діви Марії, Королеви Розарію, буде з нами назавжди.

Якщо ви не знайомі з молитвами Розарію, то ви можете знайти їх на цьому сайті. Всі 4 Таємниці Розарію. А також Вервицю до Божого Милосердя.

Ця Місія, остання, затверджена моїм Батьком в Його Плані, щоб принести остаточне спасіння Своїм дітям, залучить мільйони душ до того, щоб вони служили Йому. Вони прийдуть з кожного куточка землі.

Багато людей не будуть усвідомлювати своє покликання, поки не помоляться Молитвами Хрестового Походу. Саме завдяки відмовляння Молитов Хрестового Походу, Святий Дух захопить такі душі, а потім вони будуть готові нести Хрест Мого Сина.

Якщо ви справді служите моєму Синові і приходите Йому на допомогу, щоб Він міг принести спасіння кожному грішному, тоді вам доведеться прийняти вагу Хреста.

Ви повинні відмовляти цю молитву Хрестового Походу (143), щоб захистити Місію Спасіння:

О Мати Спасіння, захисти цю Місію, Подарунок від Бога, щоб принести Вічне Життя всім Його дітям у всьому світі. Будь – ласка, втруться, від нашого імені, через Твого улюбленого Сина, Ісуса Христа, щоб дати нам мужність виконувати свої обов’язки в служінні Богу в усі часи і, особливо, коли ми страждаємо через це. Допоможи цій Місії навернути мільярди душ, згідно зі Святою Волею Божою і перемінити тих, які мають закаменілі серця в люблячих слуг Твого Сина. Дай всім нам, хто служить Ісусові в цій Місії, сили подолати ненависть і переслідування Хреста, та приймати страждання, які приходять з нею, з щедрістю серця і з повним прийняттям того, що нас може очікувати попереду. Амінь.

 

Bookmark the permalink.