• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

Пресвята Діва Марія: Всі ті, хто пропагує аборти і хто несе відповідальність за їх здійснення, винні у смертному гріху.

Пресвята Діва Марія: Всі ті, хто пропагує аборти і хто несе відповідальність за їх здійснення, винні у смертному гріху.

Вівторок, 18 грудня 2012 р. Божого 18:45

Моє дороге дитя, життя дітей в лоні матері – найсвятіше Сотворення Мого улюбленого Отця, знищується мільйонами по всьому світу.

Злий вплинув на уряди в усіх частинах світу, аби переконати, що аборт не лише є прийнятним, але й розглядатиметься як щось добре.

Скільки сліз ллється зараз на Небесах. Всі ангели і святі в печалі схиляють голову.

Божі діти будуть помирати у великих кількостях, тому що розпочинається час Великої Скорботи (Утиску)[1].

Посиляться війни, голод, вбивства і самогубства.

Проте гріх аборту викликає гнів Мого Батька, більше, ніж будь-який інший гріх. Країни, які схвалюють аборти, сильно страждатимуть від руки Бога. Ці країни будуть плакати, коли стануть свідками своєї кари. Всі відповідальні за впровадження цього мерзенного акту, потребуватимуть багато молитов.

Моя дитино, дуже важливо, щоб ви всі відмовляли Мою Святу Вервицю щоп’ятниці до останнього тижня січня 2013 року, щоби зупинити поширення абортів. Кожна дитина, вбита в утробі матері, стає ангелом в Царстві Мого Отця. Вони моляться щодня за кожну матір, кожного, хто свідомо і без коливань діяв, аби знищити в собі життя дитини. Їх молитви використовуються для порятунку душ їхніх матерів.

Всі ті, хто пропагує аборти і хто несе відповідальність за їх здійснення, винні у смертному гріху. Моліться, моліться, моліться за грішників, тому що вони відчайдушно потребують Божого Милосердя.

Ваша любляча Мати,

Матір Спасіння

[1] Матей 24, 21-22. (прим. перекладача)

Bookmark the permalink.