• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: Український магазин Svitlo Istyny (http://svitloistyny.com.ua).

Попередження: уникнення пекла і обіцянка раю.

Попередження: уникнення пекла і обіцянка раю.

Субота 13 листопада 2010 р. Божого 03:00

Улюблена доню, ти пройшла через страшне переслідування, яке Я допустив, щоб врятувати твою душу від мук пекла. Зараз ти вільна, і здатна проголошувати Мої Слова, щоб люди змогли врятуватися від тих мук, які чекають на них, якщо вони нерозумно віддадуться дияволу.

Дочка Моя, вже з самого початку, це була твоя місія. За ці кілька днів Я постійно зміцнюю тебе. Як думаєш, ким би ти хотіла стати через тиждень, через рік, через два роки? Бійцем, хоробрим до кінця. Ти зараз будеш працювати разом зі Мною, для того, щоб очистилися душі Моїх улюблених дітей, до яких у Мене глибоке і нескінченне Співчуття. Любов, як ріка, протікає через Мої Вени. Співчуття не скінчиться, не дивлячись на те, що вони обрали іншу дорогу.

Хочу їх врятувати від мук пекла

Скажи їм, дочко Моя, що хочу врятувати їх від мук пекла. Вважаю за необхідне, щоб в цьому безрадісному і неясному положенні, звернулися до Мене. До Любові і Миру веде лише Одна Дорога. Це буде в Моєму Новому Раю, коли Небо і Земля зіллються в одне ціле. Вони не знають цього? Обіцянка Вічного Життя, де ті, хто прийдуть до Мене душею і тілом, піднімуться на нову Землю, на Небо, де знову об’єднаються і будуть жити як в Раю, як вже давно пообіцяв Бог Отець Своїм дітям.

Благаю, вірте. Подумайте. Якщо ви ще не відчули Святе Письмо, тоді поставте це просте запитання. Якщо у своєму серці ви відчуваєте Любов, як думаєте, звідки це береться? Невже це почуття викликає ніжність, смиренність, бажання відмовитись від егоїзму? Якщо так, тоді це Любов, і обіцяю її всім Моїм дітям, які прийдуть до Мене. Прагнення отримати все від життя призводить до спустошення.

Знаю важко, улюблені діти Мої, вірити в зовсім інший світ, ніж в якому ви живете. Не бійтеся, цей світ створив Бог – Вічний Бог Отець. Цей світ шахрай осквернив пізніше зі всім старанням. Він, сатана, незвично хитрий. Вам, дітям Моїм, треба твердо знати, що прагнення до успіху, до багатств світу, насправді не задовольняють вас. Ви відчуваєте порожнечу, яку не можна ні пояснити, ні зрозуміти. Чи не так це? Потім ви намагаєтеся досягти все більше і більше. Однак, ви не задоволені, хоча відчуваєте, що повинні бути. Чому це так? Заглянули ви вже в свої серця, щоб запитати: чому? Чому? Відповідь дуже проста.

Бог створив людину, яку сатана ввів у спокусу. Сатана в дійсності існує. Він існує в цьому прекрасному світі, який створив Вічний Отець з Чистою Любов’ю. Шкода, він, сатана буде існувати до Мого Другого Пришестя. Його брехня і обман викриють, але тоді вже для багатьох Моїх дітей буде занадто пізно. Пізно буде і для тих, які невпевнені і не рішучі, які не вірять в Царство Отця, у створіння Бога.

Не відкидайте Мене

Послухайте! Я – Ісус Христос Спаситель, був посланий до вас, щоб ви всі отримали другий шанс, щоб спаслися і змогли потрапити в Царство Отця. Зараз послухайте Мою Обіцянку. Почуйте Мій Голос, який посланий світу з Божим Милосердям, через Моїх пророків і просвічених. Зрозумійте, перед Очима Отця, всі Мої діти рівні. Всі, хто йдуть за Ним, благословенні, але ті хто не хоче вірити і чути, вічно будуть страждати від мук своїх душ. Бог створив світ. Світ створений з нічого. Людина не змогла б і не зможе винайти таке чудо, чудо яке наука ніколи не зможе пояснити. Отримані від Бога надприродні дії не можна зрозуміти до тих пір, поки кожен не передасть себе душею і тілом Чистій Любові, яку Я пропоную. Прошу вас, благаю всіх, не відкидайте Свого Творця. Прошу вас, не слухайте брехні шахрая, який введе вас в оману: говорить до вас через ворожнечі (немає єдності) в масонському ордені, через вчених, лже – пророків, через розпусні і злісні культи, що виникли по дурості людей.

Сатана існує

Людство слабке. Навіть найсвятіші Мої послідовники стають жертвами спокус диявола. Біда в тому, що ті, які шукають розваг, не вірять в існування сатани, не знають, що він є і дуже навіть реальний. Це ті, які найбільше завдають Мені болю у серці.

Рани розкриваються і гниють

Я так сильно страждаю, що ті рани, які були заподіяні Мені під час розп’яття і від яких Я помер, зараз знову розкрилися, вони гниють і це спричиняє агонію Мого Тіла і Душі. Не дивлячись на це, Моя Любов до вас ніколи не згасне.

Закликаю вас з Небес і від Імені Мого Вічного Отця, який з Чистою Любов’ю створив кожного з вас: будьте стійкими. Відкиньте сатану. Повірте, що існує. Відкрийте свої очі. Хіба не бачите, який хаос він завдає у вашому житті? Ви сліпі?

Послання багатим

Багатим кажу: перевірте себе, вдумайтеся на мить і запитайте Бога. Ви щасливі проживаючи життя за своїми законами? Як відчуваєте, правильно це? Відреклися ви від Мене заради багатства світу? Ці багатства, матеріальні блага і радість яку відчуваєте після їх досягнення, роблять вас безсердечними. У своєму серці ви відчуєте і будете знати, що це не правильно. Ви відчуєте ще більше смутку. Збудження, хвилювання, всі блага дає шахрай, взамін на ваші душі.

Одне послання для тих, хто слідує за вченими

Благаю всіх вас, особливо тих Моїх дітей, яких затягли вчені та інші злі форуми. Як тільки це відбудеться, на вас чекає вічне прокляття. Не розумієте, що все те, що вам пообіцяли взамін ваші душі, це все брехня? Це лукавий, злісний обман, що викликає страх. Ви ніколи не отримаєте ті подарунки, які обіцяють вам темні посланці пекла. Як Ваш Спаситель, прошу вас через Хрест, на якому віддав Своє Життя заради Спасіння вашого, не допустити, щоб Я втратив вас. Люблю вас, діти Мої. Плачу і в останній раз благаю, не відкидайте Мене заради обманщика (шахрая).

Всім прощу, хто покається

Не можу втручатися у ваші вільні бажання, волю, тому, що це Подарунки, які ви отримали при народженні в Світі Божому. Скоро прийду, як це було передбачено в Писаннях. Світ потоне в темряві і розпачі. Але Я пробачу всіх Моїх дітей, відразу, після Сповіді, тому, що вони самі зрозуміють, які образливі були їхні гріхи. Вони увійдуть до Раю душею і тілом тоді, коли Небо і Земля стануть одним, де ви зі своїми родинами будете жити в Вічності.

Обіцянки Раю

Ніякої хвороби, ніякого насильства, ніякого гріха – тільки Любов. Це обіцянка Мого Раю. Ніхто не буде тужити за ким не-будь, чим не-будь. Всі будуть жити в гармонії, в радості і любові.

Дійсність пекла

Не відмовляйтеся від цього життя, заради життя, яке пообіцяв вам сатана! Він постійно бреше вам. Якщо ви вибираєте цю дорогу, дорогу яку Бог і Я Ісус Христос ваш Спаситель не поділяємо, тоді ви підете по дорозі вічного прокляття. Будете кричати від страху, коли усвідомите, що помилилися. Благати будете за прощення, будете різати свої обличчя, будете рвати своє волосся. У вас вільний вибір, вільне рішення, якого неможливо відібрати, це Подарунок Отця. Якщо ви вибираєте цю невірну дорогу, тоді будете приреченими і вічно горіти у вогні пекла. Це – реально. Зрештою, в найбільшому прокляття, дізнаєтеся про Бога і що Я Ваш Спаситель. Ісус Христос. дійсно Існую. У цьому періоді часу вже не буде можливості врятувати себе.

Найбільше прокляття, коли вже будете знати, що ніколи не зможете побачити Обличчя Бога

Можливо, члени ваших сімей будуть бачити вас з іншого боку. Коли це станеться, і ви усвідомлюєте страшну Правду, буде вже занадто пізно. Не забувайте ці Слова. Найбільше прокляття буде те, що будете знати, що ніколи не побачите Обличчя Бога. Це буде одна з найбільших мук, які вічно залишаться у вогні пекла, де біль завжди буде однаковий і нещадний. Ви замість раю, який пообіцяли вам через брехню шахрая, закінчите на страшних коридорах пекла. Це – реально, означає вічні страждання. Прошу вас всіх, хто не вірить, що насправді це Я розмовляю з людьми, прошу вас, помоліться до Мого Святого Серця. Моліться і читайте Вервицю Божого Милосердя кожного дня о 15:00. На ваші прохання відповім з Любов’ю, це відразу відчуєте. Тримайте Мене за Руку, діти Мої, і не відпускайте. Люблю вас настільки, що віддав Своє Життя за кожного з вас, щоб вас врятувати.

В цей раз, приходжу судити вас (Друге Пришестя). Я люблю вас, але у вашу вільну волю, яку подарував вам Улюблений Мій Отець, не можу втрутитися. Сподіваюся, що зараз, нарешті, почуєте і послухаєте просвічених і пророків сучасного світу. Правда – це та Дорога, яка приведе вас до Вічного Спасіння і поверне на Новий Початок, на Рай на землі.

Брехня, не має значення приваблива вона чи ні, вона тільки брехня, і її мета – вкрасти душу. Бог Отець – Творець Землі, не може втрутитись.

Ваш Божий Спаситель

Ісус Христос.

Bookmark the permalink.