• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

Перша печать є відступництвом

Перша печать є відступництвом

Середа, 7 березня 2012 р. Божого 15:40

Дорога Моя улюблена дочко, розповіжте Моїм дітям, що жодна людина не володіє знаннями і повноваженнями, щоб розкрити правду, що міститься в Книзі Одкровення.

Незалежно від того, наскільки добре обізнаними вони можуть вважати себе, це тільки Я, Ісус Христос, Спаситель і Відкупитель людства, хто має право виявити світу, те, що міститься в Книзі Істини.

Тільки Я, Агнець Божий, має право виявити правду, яка була надана Моєму учневі Йоану Богослову, інструментові правди, в світі сьогодні.

Перша печать це відступництво і буде воно спостерігатися не тільки серед невіруючих, але і серед тих, хто визнає, Мене, і тих, хто публічно заявляють про свою любов до Мене.

Це є час, коли істинна віра буде перекрученою, коли Моїм дітям нададуть зіпсовану догму, яке є образою відносно Мого вчення.

Я так скажу вам діти, коли ви побачите нові і неправдиві релігії і релігійні доктрини повстануть, тоді ви будете знати, що прийшов час для першої печаті щоб бути виявленою.

Озирніться навколо й що ви бачите? Релігії, які платять данину новим богам, яких ви ніколи не чули. Наукова фантастика на основі релігії, яка складається з нонсенсу, і яка порожня змістом. Духовні особи, які не від світу цього, але багато хто вважає, що представляють Небесне Царство Отця Мого.

Зверніть увагу тепер на це, бо ви живете в світі фантазій.

Жодне з цих метафізичних переконань – не представляють істину.

Будь-яке вчення, яке вчить важливості поставити вас вище за будь що інше,–є вченням що виникає від сатани.

Не слухайте. Відверніться від цього жорстокого обману.

Ті, хто шукають неправдивих богів і присвячуюють своє життя ідолізуючи помилкових богів є втраченими для Мене.

Якщо ви не зупинитесь і не будете молитися до Мене за керівництвом, Я не зможу врятувати вас.

Ви і всі ті, хто свідомо відречеться зараз від царя пітьми(сатани)- буде дано дар розрізнення, якщо ви попросите Мене в цьому хрестовому поході молитви (36) Допоможи мені вшанувати істинного Бога

„Ісусе допоможи мені, бо я загубився і заплутався,

Я не знаю правди про життя після смерті,

Прости мене, якщо я образив Тебе, шануючи хибних богів, що не є істинним Богом

Спаси мене, і допоможи мені побачити істину з ясністю і вирятуй мене від темряви моєї душі.

Допоможи мені прийти у світло Твого Милосердя. Амінь.”

Існує тільки один Бог- Отець, Син, і Святий Дух в одній Святій Трійці.

Будь-який інший бог виходить від Сатани, незалежно від того, наскільки він є привабливий виглядом.

Будь ласка, не витрачайте ваше вічне життя обіцяючи вашу вірність тим конфесіям, які вшановують New-Age практики, включаючи Reiki, Yoga, медитація New-Age, карти таро, ясновидіння, читання окультних матеріалів, і спірітизму.

Повільно, але впевнено ці окультні практики приймаються не тільки у вашому суспільстві, а й у Католицьких і Християнських Церквах.

Ці помилкові релігійні вчення поширюються так швидко, що вони знищують мільярди дітей Божих, які в даний час знайшли так багато помилкової втіхи в них, що вони не визнають існування єдиного істинного Бога.

Ваш Ісус.

Bookmark the permalink.