• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

Низка подій, що охоплює Церкви, які віддають Мені честь у світі, розпочинає виявлятись.

Низка подій, що охоплює Церкви, які віддають Мені честь у світі, розпочинає виявлятись.

Середа, 14 листопада 2012 р. Божого 20:30

Моя дорога, містична улюбленице, Моя улюблена дочко, твої випробування дали тобі нові сили і завзяття, необхідне щоби доторкнутися до багатьох сердець.

Це є одним із способів, яким Я торкатимусь душ тих, хто потребує Моєї благодаті. Я зроблю це через твою працю для Мене, щоби навернення могло швидко поширитись.

У цей час низка подій, що охоплює Церкви, які віддають Мені честь у світі, розпочинає виявлятись.

Розкол в Моїй Католицькій Церкві незабаром стане широко відомий. Це відбудеться під гучні оплески тих, хто відмежував Правду Мого Навчання від Заповідей, встановлених Моїм Батьком.

Цю змову планували та коорденували ще раніше, але незабаром через світові ЗМІ вони проголосять розкол.

Багато (з них) голосно і гучно оголошуватимуть брехню не тільки проти законів, встановлених завдяки Моєму Вченню. Те, чого вони дійсно прагнуть – це створити нового бога.

Нового главу (фігуранта) Моєї Церкви буде просунуто на зразок виборів політичних лідерів високого рівня. Вони зроблять так, що ви будете схильні вважати, що давно заповідані Слова були шахрайством. Тоді скажуть, щоби ви не вірили їм (словам). Вони змінять звичаї, завдяки яким люди жили згідно з Моїм Навчанням, а також те, як Мені поклонялись. Тепер вони будуть тиснути, щоби відставити Мої Закони в сторону, і вшановуватимуть права свого власного вимислу.

Вони змінять свої урочисті обіти, щоб виправдати власну участь у будівництві нової церкви – нового храму, відданого уряду фальшивого пророка.

Тоді вони перестануть бути Моїми слугами, бо свою вірність і честь перенесуть на фальшивого пророка. Вони поклонятимуться фальшивому богу абсолютно новій концепції, яка дозволить, щоби деякі Божі закони були скасовані і замінені непристойностями в Моїх Очах.

Це Моє попередження для тих з вас, священиків, які відриваються від католицької Церкви. Коли ви перестанете довіряти Мені в повній мірі, відвернетеся, щоби повірити в брехню. Якщо ви довіритесь брехливим правителям, ви впадете в страшний гріх. Ви будете поклонятися звірові, що осквернить Мою Церкву, що втисне тернового вінця у Голову Моєї Церкви, Мого справжнього Святого Вікарія, Папи Бенедикта.

Ви жахливо страждатимете, коли будете слугами звіра, бо ви будете позбавляти Бога Його дітей.

Поверніться до свого правдивого коріння. Не дозволяйте, щоби Моя Церква була осквернена гріхами, які плануються люди, що хочуть знищити християнство та інші релігії, котрі віддають честь Моєму Отцю.

Ви, Мої висвячені слуги, які порушуєте ваші священичі рукопокладання, відрізаєте свої серця від Мене, в той час, як ці шахраї крастимуть ваші душі. Найбільшим гріхом, який ви скоїте, буде поклоніння фальшивому богові.

Одягнений в коштовності, він буде чарівний, витончений і, здавалося би, той, хто добре розуміє вчення Книги Мого Отця.

Ви піддастеся його чарам. Він так перекрутить Моє Навчання, що воно стане єрессю. Ця релігія настільки відрізняється від Божої Правди, що нічого не варта. Тим не менш, вона матиме зовнішній блиск, любов і подив, і буде вдягнена в нове золото та дорогоцінні камені і все це утворить нову, одну для всього світу релігію на всіх вівтарях.

Саме вам, ревні священики, Я говорю наступне: Я вас благословлю благодаттю розуміння Правди повсякчас. Ці ідоли, представлені вам, як Правда є з глини. Вони зроблені з дерев’яних предметів. Вони є нічим. Вони не мають ніякого сенсу. Не дають ніякої благодаті. Бог, єдиний, правдивий Бог, просто не буде присутнім в їхніх церквах. Лише Живий Бог може бути присутнім в Моїх Церквах. Коли Бог Отець побачить цю остаточну зневагу, вижене тих, хто повертає до життя ці поганські обряди. Потім Він вимагатиме пояснень від тих, хто чинить розкол в Його Святій Церкві на землі – тих самих слуг, які так зарозуміло та безцеремонно відкинули Слово Боже. Коли вони стануть переді Мною під час Попередження, то побачать, як боляче зранили Мого Отця. Жодна особа або висвячений слуга не має влади, тому що є тільки один Господар. Тільки один Бог. Вони впроваджують бога, зробленого людиною. Хоча він і не існує, однак, вони будуть в Мене красти Моїх овець. Їм буде надано різноманітні милості і багато страждань.

Проте, якщо вони не покаються, то будуть знищені.

Кожен з вас заплатить за кожну душу, що з вашої вини була втрачена для Мене.

Ваш Ісус.

Bookmark the permalink.