• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

Ніколи раніше, з часів Мого Розп’яття на хресті, християнство не піддавалося такому переслідуванню.

Ніколи раніше, з часів Мого Розп’яття на хресті, християнство не піддавалося такому переслідуванню.

Середовище, 06 травня 2015, 22: 31 ч.

Моя ніжно улюблена дочка, Мої Сльози, в цей час, течуть величезним зливним потоком, оскільки Святе Боже Слово розривається на шматки.

Любов до Мене, Ісуса Христа, розсіялася, а дух Моєї Церкви спустошується так, що скоро від Неї залишиться тільки пустеля. Моя Церква буде позбавлена життя, і тільки істинний віруючий  в Моїй Церкві дозволить постійно битися Серцю Моєї Любові, тоді як усе інше, що оточує Його, висохне і кожен шматочок життя буде висмоктаний з Нього.

Ніколи раніше, з часів Мого Розп’яття на хресті, не піддавалося християнство такому переслідуванню із-за презирства до Слова Божого.

Все, що в Небесному Царстві Мого Отця вважається священним, знищується людиною, серце якої більше не відчуває любові до свого Творця, Бога Всевишнього. Ті, хто залишаються вірними Йому, і хто любить і поважає Його, відчуватимуть Його Біль у своєму серці, як меч, який пронизує і заподіює жахливий біль, але який не вбиває. Бо ті, хто відчуває справжню любов до Бога, будуть нездатні відокремитися від Нього, тому що вони пов’язані з Ним пуповиною, яка не може бути роз’єднана.

Бог, через Його Милосердя, знищить своїх ворогів, які намагаються вкрасти душі тих, імена яких містяться в Книзі Життя. Мій Час майже настав.

Ніколи не залишайте надію і не зневіряйтеся, коли ви бачите роботу Мого супротивника і швидкість, з якою  душі які ні про що не здогадуються,  йдуть за його хитрими злими шляхами. На першому місці, Я Бог Великого Терпіння і Моє Милосердя удосталь виллється на людство посеред вогню Моєї Любові. Цей вогонь прищепить відновлення віри в Мене у тих, хто відпав від Мене, і вони знищать сатану і кожного демона і пропащого ангела, які тримають заручниками ті душі, які належать Мені, але хто відокремився від Мене.

Мій Час настане, але не раніше того, як світ побачить знаки, передбачені в Книзі Одкровення і в Книзі Істини. Не бійтеся Мене. Підготуйтеся до Мене. Відхиліть неправдиві обіцянки, зроблені Моїми ворогами. Залишайтеся завжди вірними Моєму Слову. У Моїх ворогів не буде місця в Моєму Царстві. Мої кохані віруючі, включаючи і тих, хто звертається до Мене під час Попередження, ніколи не помре. Бо належить їм – Нове Царство – Моє Царство – Те, обіцяне Мені, Месії, Царю назавжди – світ без кінця.

Це може бути часом безладу, розділення, печалі і туги по тих, хто представляє Мене на цій землі, щоб оголошувати Істину. Але знайте наступне. Я – Істина. Істина ніколи не помирає. Моє Царство вічне, і Ви, Мої улюблені діти, належите Мені. Прийдіть, залишіться  поблизу, зі Мною. Я приведу вас до вашого законного спадкоємства. Довіряйте Мені. Слухайте Мене через Ці Послання – Книгу Істини. Це Дар Божий вам для того, щоб ви ніколи не забували Мою Обітницю прийти знову, щоб судити живих – тих, хто живе на цій землі, а також тих, хто помер в стані Моєї Благодаті.

Тепер Я показуватиму всілякі знаки у всьому світі. Ті, хто наділений Даром Святого Духу, знатимуть, що вони були послані по наказу Мого улюбленого Отця.

Йдіть з миром. Слухайте Мене в цей час тільки через Ці Послання.

Я люблю Вас усіх ніжно, і Я затребував вас як Моїх. Не дозвольте нікому спробувати вкрасти навіть одну єдину душу від Мене, бо він переноситиме вічні мука за свої  дії.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.