• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

Навіть невеликі молитовні групи Божого Милосердя можуть врятувати мільйони.

Навіть невеликі молитовні групи Божого Милосердя можуть врятувати мільйони.

Субота 16 квітня р. Божого 22:45

Моя улюблена дочко, час Попередження близько, і це відбудеться швидко – в мить ока. Всі будуть зупинені на своїх шляхах, і вони стануть свідками Мого Великого Милосердя. Моліться за всіх, особливо за тих – хто в смертному гріху. Вони потребують ваших молитов, бо багато з них впаде мертвими, як камінь, від шоку, коли вони побачать весь жах зробленого ними гріховного звірства Моїми Очима. Молитва до Божого Милосердя може врятувати мільйони, навіть якщо її молить лише невелика група відданих люблячих послідовників.

Моя дочко, Я не повідомлю вам дату Цієї Великої Події. Але будьте впевнені – час вже зараз в світі, оскільки зло продовжує скрізь зростати незмінними темпами, і Рука Отця Мого зараз буде опускатися в усьому світі. Він не буде стояти осторонь і дозволяти більше злим грішникам в союзі з сатаною знищувати або заражувати Моїх дітей. Сором тим само-одержимим грішникам, яких Я продовжую любити, незважаючи на злі плями їхніх гріхів. Тепер Я прошу вас молитися про прощення їхніх гріхів.

Тепер, через Попередження що станеться, також будуть екологічні лиха спіткати людство. Зараз молитва – ваша єдина зброя, Мої діти, щоб врятувати себе і людство від пекельного вогню. Відразу після Попередження буде переважати Мир і Радість. А потім почнеться переслідування Новим Всесвітнім Альянсом (New World Alliance). Їх влада буде ослаблена, якщо достатньо з вас навернеться і буде багато молитися.

Не бійтеся, Мої любі послідовники, ви будете працювати в тісній молитовній співпраці за спасіння людства. І у цьому ви збережете мільйони душ.

Ваш улюблений Спасителя

Ісус Христос.

Bookmark the permalink.