• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

27. Наступний папа може бути обраним членами Католицької Церкви, але він буде лжепророком

Четвер, 12 квітня 2012 р. Божого, 11:27

Моя найдорожча дочко, багато людей у світі продовжують Мене відкидати і це пов’язано з людським мисленням.

Така велика темрява опустилася зараз над усіма Божими дітьми, що дуже небагато мають мужність публічно проголошувати Моє Слово.

Віруючі бояться словесних образ і злих насмішок, які вони були б змушені терпіти, коли б відкрито проголошували Моє Святе Слово.

Навіть побожним послідовникам  бракує сміливості, щоб піднятися до боротьби зі злими законами, що приймаються в їхніх країнах і які протиставляються Слову Мого Отця.

Священики соромляться відкрито відстоювати Істину Мого Вчення через страх, що будуть виключені зі спільноти. Сьогодні більше, аніж будь-коли, вони переконують себе у тому, що це є неможливим, щоб їхні голоси були вислухані, через сором, який Мої священики повинні терпіти через нечистиві гріхи деяких своїх співбратів. Якщо діяльний священнослужитель вирішує стати в обороні Істини Мого Вчення, то він жахливо страждає. Його звинувачують у браку толерантності, браку співчуття, браку любові і поваги до людських прав.

Бачите діти, що Істина Мого Вчення, яку виголошують Мої священики, розглядається, як брехня.

Брехня – перекручена версія Істини Мого Святого Письма – представлена у вигляді правди, але не є Правдою.

Сатана здобув вже так багато  душ, в тому числі керівників Моєї Церкви, а це означає, що багатьом невинним людям важко буде зберегти вірність Моїй Святій Волі.

Мене покинули і відкинули в бік, щоб брехня, засіяна в умах Моїх священнослужителів, була прийнята більшістю. Ця мерзенна брехня поширюється всюди, де тільки можна.

Правда Мого Письма, що міститься в Книзі Одкровення, була витлумачена багатьма Моїми Церквами у великій кількості різних версій і кожна з них базується на людській інтерпретації.

Мій улюблений папа Бенедикт XVI є останнім правдивим папою на цій землі.

Петро Римлянин – Мій Петро, перший апостол, буде правити Моєю Церквою з Небес під проводом Мого Предвічного Отця. Потім, коли Я прийду під час Другого Пришестя, щоб царювати, він буде управляти всіма дітьми Божими, коли всі релігії стануть Єдиною Святою Соборною й Апостольською Церквою.

Я говорю тільки Правду, Моя дочко.

Маю тебе попередити, що зараз з’являться багато нових самопроголошених пророків, які будуть  заперечувати Моє Святе Слово, дане тобі, правдивому пророкові Кінцевих Часів.

Вони спочатку будуть переконувати віруючих, що їхні слова походять від Мене. Їхні слова будуть ретельно підібраними, а їхній зміст буде нечітким та дещо заплутаним. Багато хто не зауважить цих відмінностей і приймуть ці Послання, бо зовні вони відповідатимуть Святому Писанню. Коли багато душ спокусяться, розпочнеться атака.

Їх, Моя дочко, скеровано для того, щоб підготувати дітей Божих прийняти наступного папу, який прийде після Мого улюбленого Вікарія папи Бенедикта XVI. Той папа може бути обраним членами Католицької Церкви, але він буде лжепророком. Його вибиратимуть вовки в овечій шкурі, які є членами таємної масонської групи зла на чолі з сатаною. Ось так сатана буде намагатися знищити  Мою Церкву. На жаль, цей лжепророк привабить багатьох послідовників. Тих, хто буде проти нього, переслідуватимуть.

Дійте діти, поки ще можете. Засуджуйте брехню, яка буде представлена тими, хто намагається переконати вас у правдивості лжепророка. Будьте сильними. Залишайтеся вірними Мені, вашому Ісусові. Ніколи не сумнівайтеся в Моєму Святому Слові.

Книга Одкровення є правдивим Словом Божим. Вона не обманює. Не всі таємниці, що в ній містяться, є вам відомими. Я відкрию все через Марію від Божого Милосердя, хоч Істину жорстоко атакуватимуть і розглядатимуть як єресь.

Пам’ятайте одну важливу науку. Коли Я вперше прийшов на Землю, Моє Слово розглядалось як єресь. Моє Слово, дане вам тепер, напередодні Мого Другого Пришестя, вірні також розглядатимуть як єресь, зокрема Мої священнослужителі, які представляють Мою Церкву на землі. Сатана принесе в жертву багато душ, щоб задовольнити своє останнє прагнення викликати найбільші страждання.

Будьте впевнені, що Католицька Церква,  яку Я заснував і поставив під провід Мого улюбленого апостола Петра, найбільше страждатиме наприкінці часів. Будьте насторожі повсякчас.

Прошу, моліться цю Молитву Хрестового Походу (44).

Молитва Хрестового Походу (44)

Про силу, щоб захистити мою віру від лжепророка

Дорогий Ісусе, дай мені силу зосередитися на Твоєму Вченні  і завжди проголошувати Твоє Святе Слово. Ніколи не дозволь мені піддатися спокусі боготворити лжепророка, який спробує представити себе Тобою.

Збережи мою любов до Тебе сильною.

Наділи мене Благодаттю Розпізнання, щоб я ніколи не заперечував Правду, яка міститься у Святій Біблії, незалежно від того, скільки брехні буде мені представлено, щоб схилити мене відвернутися від Твого Істинного Слова.  Амінь

Правда є записаною в Святому Письмі.

Книга Одкровення не виявляє всього, тому Я приходжу саме тепер, як Агнець Божий, щоб відкрити цю Книгу для світу.

Не слід довіряти жодній людській інтерпретації, відносно тисячі років. Ви повинні довіряти лише Слову Божому.

Ваш улюблений Ісус

Bookmark the permalink.