• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

Мою Істинну Церкву проженуть з Риму, і їй доведеться роками терпіти спустошення.

Мою Істинну Церкву проженуть з Риму, і їй доведеться роками терпіти спустошення.

Субота, 28 вересня 2013 р. Божого 15:23

Моя ніжно улюблена донечко, завжди нагадуй тим, хто вірить у Мене, але хто не має уявлення, що Моє Друге Пришестя наближається, і що вони мають завжди бути насторожі до знаків, які були передбачені у Книзі Мого Отця, в часі перед Великим Днем.

Велике відступництво є першим знаком. Це коли віра в істину – Слово Боже – зникає і коли гріх прославлений в усіх куточках світу. Коли велике відступництво охопить Мою Церкву на Землі зсередини – це буде Знаком, що Моє Друге Пришестя дуже близько. Коли ви бачите тих, котрі кажуть, що були призначені Мною вести Мою Церкву на Землі, зайнятих у світському світі, щоб отримати вигоду, ви знатимете, що зміни вже почалися. Коли ви побачите як Велика Жертва – Моє Розп’яття – стало темою дискусій, Моїй Євхаристії присвоїли нове значення, ви знатимете, що Моя Церква буде кинута в пустелю.

Моєю Церквою Я називаю тих, хто не відхиляється від Істини і хто продовжуватиме, як і раніше, приймати Слово Боже. Мою Істинну Церкву проженуть з Риму, і їй доведеться роками терпіти спустошення. ЇЇ зневажатимуть погани, і вона страждатиме, але завдяки Моїй Милості вона залишатиметься неушкодженою, а ті відважні душі, які відмовляться залишати Мене, отримають від Мене надзвичайні Дари.

Тоді, як в оболонці Моєї Церкви побачать жахливі так звані “чудеса”, зцілення і вияви неправдивого смирення і любові до людства, всі також побачать Мої істинні надприродні втручання. За допомогою Моїх Молитовних Груп Хрестового Походу Я буду виявляти присутність Святого Духа тим, хто знущається та висміює їх. Багато чудес буде даровано Моїм Молитовним Групам і тим, хто читає Молитви як дар, щоб допомогти Моїм улюбленим учням впоратися з релігійними переслідуваннями.

Переслідування, про яке Я говорю, в основному є духовним. Мої правдиві учні, Я маю на увазі всіх Християн, усіх конфесій, скрізь, з великим горем спостерігатимуть за великим обманом, який зійде на Католицьку Церкву. Католицька Церква обійме світський світ і оголосить, що смертного гріха більше немає. Гріх уже не визнаватимуть, і для того, щоб ввести в оману безневинних, їм скажуть, що увійти до Мого Царства не важко.

Сповідь у теперішньому вигляді припиниться. Людям скажуть, щоб вони просили спокутування у свій власний спосіб, а відтак багато хто взагалі не буде перейматися тим, щоб просити Мого Прощення. Вони не робитимуть цього, бо вони більше не визнаватимуть, що гріх спричинений свідомо, а тому вважатимуть, що Бог пробачить все. Це помилка, яка була передбачена, і яка приведе мільйони у вогонь Пекла, куди вестимуть їх лжепророк і антихрист.

Незабаром усі поганські свята і фестивалі будуть об’єднані з Католицькою Церквою скрізь. Поган і тих, хто ненавидить Бога, запросять до вівтарів перед дарохранильницями. Це святкування оголосять новою формою Причастя, в якому всі Божі діти об’єднуються для того, щоб поважати вірування один одного і права людини. Вам, Мої послідовники, буде запропоновано виявити повагу до тих, хто хоче знищити Мою Присутність у Святій Євхаристії. Вас звинуватять в анти-християнстві, якщо ви не приймете поганства.

Саме так вас будуть обманювати. Саме так Мене, Ісуса Христа, зневажать. Вони зроблять те ж саме у школах, щоб прогнати Християнство. Вони зроблять те ж саме у політичних колах, коли знищать все, що пов’язано зі Мною. Жодна інша релігія не буде переслідувана з такою ненавистю. Християнство, оскільки воно є Істиною, буде знищеним.

Ви не розумієте, що, ставши добровільними учасниками цього нечестивого осквернення, ваші душі стануть затьмарені, і з часом ви відмовитеся від власного спасіння.

Якщо ви зрадите Мене, Я пробачу вас. Якщо відречетеся від Мене, Я пробачу вас. Але коли ви зневажите Мене і присягнете на вірність звірові, ви станете цілком відокремлені від Мене і для вас буде неможливим прийняти Моє Милосердя.

Ваш Ісус.

Bookmark the permalink.