• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

Мої Християнські воїни сформують найбільшу Армію проти антихриста

Четвер, 23 травня 2013 р. Божого 22:30

Моя люба донечко, Мої любі послідовники у всьому світі невдовзі відчують Мою Присутність, тому що Я проявлятиму Себе у їхніх серцях у невідомий досі для них спосіб. Так Я готуватиму Християн до боротьби у Моє Ім’я задля спасіння всіх душ.

Мої Християнські воїни сформують найбільшу Армію проти антихриста. Я маю на увазі всіх, хто знає Мене, хто залишається вірним Моїй Святій Доктрині, що міститься у Біблії. Я маю на увазі також тих, хто сповідує свою віру, тих, хто вірить у Мене, але хто не відвідує Мене, і всіх тих, хто залишається вірним Істині. Ви зберетеся у кожному куточку світу, ви долучитеся до Моєї Армії Решти, в якій всі об’єднаються в одне ціле у Мені, попри те, що розмовлятимуть різними мовами.

Ті, хто стежить за цими Посланнями, сформують ядро, з якого виростуть пагони, а потім гілки Моєї Армії Решти по всьому світу. Мій Святий Дух торкнеться через Книгу Істини усіх країн, і не омине жодної.

Книга Істини об’єднає вас, коли ваша віра буде піддаватись випробуванням. Коли вірність Мені буде сфальсифікована, і коли Я буду викинутий з ваших церков, зневажений, а потім схований від людських очей, ви підніметеся і збережете Моє Слово. Полум’я Святого Духа буде супроводжувати вас на кожному етапі цього шляху. Ви відчуватимете у собі силу і мужність, які здивують навіть найпокірніших з-поміж вас. Слабкі стануть сильними. Боязкі стануть хоробрими, а зневажені підуть вперед, як воїни Істини. І увесь цей час, коли Моя Армія Решти буде рости і збільшуватись на мільйони, перед ними постане багато перешкод.

Їх спіткають зневаги, звинувачення в єресі, брехні, злості і ненависті. Всюди буде видно плутанину серед наклепників, чиї аргументи ряснітимуть неточностями, протиріччями і незрозумілими доводами. Вплив Сатани завжди створюватиме плутанину, безлад, нелогічність і хитрі аргументи, і завжди буде пронизаний ненавистю до дітей Божих. Ті, хто благословенний Світлом Бога і Світлом Істини, притягатимуть на себе жахливі і ненависні напади. Бо всюди, де Я присутній, усі, хто проголошує Моє Святе Слово, будуть зазнавати великих переслідувань. Чим гіршим буде переслідування будь-якої Божої Місії, тим більше ви можете бути упевнені, що сатана дуже розлючений.

Коли ви страждатимете через ненависть проти вас за те, що ви приймаєте Мій Хрест, щоб йти за Мною, тим більше стурбований буде звір, і тим більше він докладатиме зусиль через душі, які заплямовані гріхом гордині, щоб знищити вас. Ви повинні ігнорувати ці напади. Будьте у мирі, бо, коли число тих, які будуть сильно ненавидіти вас, збільшиться, ви знатимете напевно, що перебуваєте в істинному союзі зі Мною, вашим Ісусом.

Йдіть у любові і мирі, та знайте, що Я живу у ваших серцях.

Ваш Ісус.

Bookmark the permalink.