• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

Моліться за тих, хто не може бачити нічого окрім матеріальної вигоди.

Моліться за тих, хто не може бачити нічого окрім матеріальної вигоди.

Четвер 10 серпня 2011 р. Божого 12:05

Моя ніжно люблена дочко, ви повинні продовжувати страждання, тому що тим самим ви рятуєте душі. Ваші страждання тепер показують вам тортури, які Я переніс через гріх людини.

Жадібність людини в даний час підвищена до такого ступеню, що мораль більше не застосовується у вашому суспільстві. Людський гріх пожадливості означає, що людині все одно хто страждає від його руки до тих пір, поки його похоті будуть задовільнені. Дозвольте Мені сказати вам, що ті, хто мучать інших через жадібність, не уникне Моїх Очей. Я дивлюся. Розумію. Мене пересмикує, коли Я свідок потворного шляху, який людина вибирає щоб йти вниз домагаючись багатства за рахунок інших.

Вони, Моя дочко, будуть позбавлені матеріального блага, якщо вони не проситимуть Моєї Милості. Їхні гроші будуть марні. Для людини, яка вдається до тортур душі, щоб вкрасти те, що по праву належать їхнім братам і сестрам, від них не залишиться нічого, окрім попелу. Моліться за тих, хто не може бачити нічого окрім матеріальної вигоди, тому що якщо вони не відвернуться від цих злих діянь, вони будуть відкинуті в бік і не увійдуть в Царство Отця Мого.

Якщо ви робитимете зло іншим у цьому світі, то ви будете викинуті в лігво сатани. Те, що ви вважаєте вашими законними претензіями на багатство накопичене за рахунок інших, принесе вам муки у Вічності.

Кидайте зараз зброю жадібності і обжерливості. Наверніться з покутою, коли ви це зробите – мир повернеться в суспільство.

Ваш Спаситель.

Цар Справедливості.

Ісус Христос.

Bookmark the permalink.