• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

Мільярди увірують і вперше визнають Бога, Бога Триєдиного.

Мільярди увірують і вперше визнають Бога, Бога Триєдиного.

Субота, 16 Листопада 2013 р. Божого 22:17

Моя ніжно улюблена дочко, коли Я прийду в світ у Моєму Божественному Милосерді, людям буде надана можливість просити Мого Милосердя, тому що для багатьох з них це буде перша істинна сповідь, в якій вони братимуть участь.

Кожна людина, незалежно від того, ким вона є, буде переживати це незвичайне Моє одкровення, благословенне Волею Мого Отця. Просвітлення Совісті принесе з собою багато болю, тому що скорбота, яку будуть відчувати втрачені душі, буде такою, що вони не зможуть витримати шок. Багато хто ослабне і знепритомніє, переповнений горем. Але вони усвідомлять, наскільки очищені мають бути їх душі, перше ніж вони будуть готові увійти в Мій Вічний Рай. Ці люди тоді будуть знати, що від них очікується, і терпітимуть спокутування протягом деякого часу після Великої Події. Багато людей будуть думати, що вони сплять. Деякі будуть думати, що це кінець світу, але це не так. Однак це буде Останнє Попередження, яке буде дане людству, щоб допомогти йому відкупити себе перед Богом.

Мільярди увірують і вперше визнають Бога, Бога Триєдиного, і вони будуть вдячні за цей доказ, наданий їм, щодо Існування їхнього Творця. Деякі будуть просто щулитися від Мого Світла, і це принесе їм неймовірний біль, і вони будуть ховатися і відвертатися без найменшого каяття в їхніх душах. Вони будуть відкидати Моє Втручання. Тоді як інші радітимуть, коли вони відчують Промені Мого Милосердя, бо ці душі будуть настільки вдячними за можливість бути очевидцем Моєї Присутності, що вони будуть направлятися до Мого Світла з легкістю і з тугою за Моєю Присутністю, яка буде недосяжною для них, бо тоді ще не прийде час до відкриття Воріт в Мій Новий Рай. І тоді вони, як Мої учні, повинні будуть покаятися від імені тих душ, які відкинуть Мою Милосердну Руку.

Після Великого Божого Втручання, даного людству як шанс підготуватися до Мого Другого Пришестя, світ буде задаватися багатьма питаннями. Деякі настільки поміняються в душі, що вони присвячуватимуть багато часу, допомагаючи увірувати тим, кому вони бажатимуть допомогти врятуватись від обману. Інші будуть каятися, і їм знадобиться деякий час, поки вони повною мірою зрозуміють значення їх зустрічі зі Мною, і вони приділятимуть багато уваги примиренню зі Мною.

Тоді вороги Бога будуть заперечувати, що Попередження відбулося, і вони обмануть мільйони людей, щоб ті вірили, що це була космічна подія, одиничний випадок, коли сонячне світло охопило всю планету, спричинений рухом Землі навколо своєї осі. Ніщо не може бути таким далеким від Істини. І в той час, як вони будуть пропонувати всі ці пояснення, вони будуть заперечувати Існування Бога і відтягувати багатьох від Мене. На жаль, багато людей не повернуться до Мене, і тільки через Божі Втручання, коли Він буде змушений карати Своїх ворогів, щоб привести їх до тями, душі зможуть очиститись.

Будьте вдячні за це Милосердя, бо без цього Божого Дару дуже мало людей змогли б увійти у Ворота Раю.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.