• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

Мій бідний Вікарій Святий Папа Бенедикт XVI буде відсторонений від Святого Престолу в Римі.

Мій бідний Вікарій Святий Папа Бенедикт XVI буде відсторонений від Святого Престолу в Римі.

Субота, 11 лютого 2012 р. Божого 11:30

Моя ніжно улюблена дочко війни загострюються в усьому світі, і дуже скоро рука Отця Мого втрутиться, щоб зупинити це зло.

Не бійтеся, бо плани, щоб врятувати людство, є завершені і вже не довго чекати, коли Велике Милосердя надасться кожному з вас.

Ніколи не бійтеся справ Антихриста, бо ви, дорогі діти, маєте силу, щоб послабити його вплив на світ через ваші молитви.

Незабаром інші світові лідери будуть вбиті, а Мій бідний Вікарій Святий Папа Бенедикт XVI буде відсторонений від Святого Престолу в Римі. 

Торік Моя дочка, Я сказав вам про перешкоди в коридорах Ватикану.

План по знищенню Мого Святого Вікарія було таємно розроблено з l7 березня 2011 року і це все має відбутись, бо так було передбачене.

Поширюйте Моє Святе Слово в усі куточки світу в цей час і організуйте друковані версії Моїх повідомлень, щоб поширити серед багатьох країн настільки, наскільки це можливо.

Ви перебуваєте під керівництвом, так що маєте робити те, що є кращим. Попросіть Мене в молитві, щоб відправити вам допомогу, і так станется.

Ваш Ісус.

Bookmark the permalink.