• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

Мати Спасіння: Здаватиметься, що лжепророк воскрес із мертвих, немов би сталося диво.

Мати Спасіння: Здаватиметься, що лжепророк воскрес із мертвих, немов би сталося диво.

Четвер, 25 липня 2013 р. Божого 18:52

Моє дитя, важливо, щоб Мої діти не падали духом, коли їм доведеться зійтися віч-на-віч з болем, коли Церква Мого Сина буде кинута у пустелю.

Я — Жінка в Книзі Одкровення, одягнута в сонце, яка народила Дитину. Дитина — це Ісус. Містичне Тіло Мого Сина, Ісуса, Його Церква на Землі. Церкву Мого Сина вкрадуть і незабаром Його Тіло там більше не буде присутнім. Це спустошення буде розривати навпіл серця тих, хто дотримується Вчення Мого Сина. Ті, кому не буде куди податися, опиняться у вигнанні зі святинь, в яких, дотепер, була присутньою Свята Євхаристія. Але, тоді як їх виженуть, з браком милосердя до них, вони будуть наповнені Святим Духом.

Це означає, що вони матимуть дороговказ, і вони очолять Вцілілу Армію, яка складається з тих, хто вірний Богові.

Інші, сліпі до Істини, йтимуть за лжепророком до сум’яття. Їхні серця будуть обмануті, і незабаром, коли лжепророка побачать на порозі смерті, вони будуть ридати. Але тоді здаватиметься, що лжепророк, воскрес із мертвих, немов би сталося диво. Вони скажуть, що він благословенний і наділений великою, надприродною силою з Небес, і вони впадуть ниць перед ним, поклоняючись йому. Його будуть любити та обожнювати ті, хто не спроможний  бачити.

Невдовзі з’явиться антихрист і його сходження до слави почнеться в Єрусалимі. Як тільки він з’явиться на публіці, все в Церкві Мого Сина швидко зміниться. Будуть запроваджені Нові правила. Буде нав’язано нові реліквії, зміни у вбранні, яке носять священики, і багато інших нових правил. Спочатку люди скажуть, що всі ці зміни зумовлені необхідністю бути покірливими. І, коли ці мерзенності увійдуть до Християнських церков, почнеться переслідування.

Якщо ви наважитеся виступити проти цих сатанинських ритуалів, вас вважатимуть єретиком — порушником порядку.

Багато кардиналів, єпископів, священиків, черниць і простих людей буде відлучено від Церкви, якщо вони не будуть дотримуватися нових правил, або будуть поклонятися лжепророкові. На цьому етапі ви повинні шукати прихистки, які будуть створені, щоб ви могли поклонятися Моєму Синові, Ісусові Христу, у мирі. Священики повинні продовжувати уділяти Таїнства і забезпечувати Моїх дітей Пресвятою Євхаристією.

Ви ніколи не повинні дозволити затягнути себе в обман, в якому вам запропонують взяти участь. Ті, хто на це піде, — віддадуть свої душі лукавому.

Ваша Любляча Мама

Мати Спасіння.

Bookmark the permalink.