• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

Мати Спасіння: Всі згадки про пекло знищені і людина введена в оману помилковим відчуттям безпеки.

Мати Спасіння: Всі згадки про пекло знищені і людина введена в оману помилковим відчуттям безпеки.

Неділя, 23 лютого 2014 р. Божого 16:28

Моя дитино, поки триває царювання Сатани на Землі, Істина завжди буде пригніченою.

Після смерті мого Сина на хресті всі спроби поширювати Його Слово зривались. І під час поширення християнства в ньому з’явилося багато розколів, а вчення, продиктоване моїм Сином, Ісусом Христом, через Його учнів, було перероблене. Правду завжди підробляли, але, незважаючи на це, Слово Боже все ще залишається живим у світі, а Присутність мого Сина, через Святу Євхаристію, збережена.

Правда про існування Сатани і реальність Пекла замовчувалась протягом багатьох десятиліть, і це здійснило негативний вплив на спасіння людства. Всі згадки про пекло знищені і людина введена в оману помилковим відчуттям безпеки. Так що сьогодні мало хто вірить в існування диявола чи в безодню Пекла. Ця брехня стала лихом для людства і, в результаті, багато душ втрачено, бо існування Пекла заперечується. Смертний гріх більше не вважається дійсністю і тому не робиться жодних спроб уникнути його. Ті, хто служать моєму Сину, Ісусу Христу, в Його Церквах зобов’язані підготувати душі так, щоб вони були гідні увійти в Царство Небесне.

Пекла можна уникнути через розуміння наслідків смертного гріха, хоча про це не згадується ні слова. Душі втрачаються, тому що їх не навчають належним чином, як уникати гріха і шукати покаяння. Для того щоби стати гідними увійти в Царство мого Сина, ви повинні жити у відповідності зі Словом Божим. Будь ласка, не знехтуйте Істини, бо, якщо ви зробите так, ви будете втрачені.

Моліться, моліться, моліться, щоб людство визнало існування Сатани, бо поки цього не станеться, воно ніколи не буде по-справжньому приймати Обітницю Відкуплення мого Сина.

Любляча вас Мати

Мати Спасіння.

Bookmark the permalink.