• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

1071. Мати Спасіння: Вони представлять нову червону книгу з головою козла на обкладинці

1071. Мати Спасіння: Вони представлять нову червону книгу з головою козла на обкладинці.

Вівторок, 11 березня 2014 р. Божого 20:39

Моя дорога дитино, коли я народила свого Сина, це означало, що я не тільки народила Сина Чоловічого, Спасителя світу, а й принесла новий початок. Світ був відкуплений народженням мого дорогоцінного Сина і людство отримало особливий Дар. Цей Дар був відкинутий, але людство сьогодні все ще отримує користь із нього, тому що так багато людей прийняли Істину.

Народження мого Сина ознаменувало народження Його Церкви на Землі, тому що обидвоє були народжені мною, простою слугинею Господньою. Це буду я, жінка, зодягнена в сонце, яка буде вигнана змієм в пустелю разом із Церквою мого Сина. Всі згадки про мене, Божу Матір, будуть знищені. З’явлення, які пов’язані зі мною, будуть висміяні, і люди будуть поінформовані ворогами в Церкві мого Сина відкинути усю довіру, пов’язану з ними (з’явленнями). Потім Церква мого Сина буде відкинута разом із тими, які є справжніми послідовниками Христа. Святі Літургії припиняться, і в той час, як все це відбуватиметься, змій розсіюватиме своїх слуг, і вони будуть вимагати для себе місць у кожній Християнській церкві. Таким масштабним буде це захоплення, що багато людей, істинно віруючих, будуть настільки здивованими, що вони будуть занадто налякані аби встати і висловити протест проти осквернення, свідками якого вони будуть, побоюючись за своє життя.

Протягом цього часу Залишок мого Сина збереться в кожному народі по всьому світу, і вестиме загублених і заплутаних в цей страшний період зараження. Цій Армії буде дано велику владу над злом, яке буде помічене в тому, що колись було Церквами мого Сина. Вони будуть, за допомогою Сили Святого Духа, проповідувати Істину – Істинне Євангеліє – Істинне Слово, дане світу у Святій Біблії. Біблію будуть відкрито оспорювати самозванці в Християнських церквах, і вони піддаватимуть сумнівам кожне Вчення, яке попереджає про небезпеку гріха. Вони перекручуватимуть Її зміст, і представлять нову червону книгу з головою козла на обкладинці, прихованою всередині символу хреста.

Зовнішньому світу невіруючих це видаватиметься революцією і тим, що зачарує їх і залучить до тих, які відкидають Існування Бога. Великі святкування розпочнуться в багатьох країнах. Вони радо прийматимуть святкування свободи від усіх моральних обов’язків в ім’я глобальної єдності і торжества прав людини.

Світло Присутності мого Сина триматимуть високо, наче маяк, ті, які очолять Армію Залишку мого Сина. Це Світло продовжуватиме залучати душі повсюди, незважаючи на поширення поганства крізь усі церкви, кожного віросповідання, за винятком двох свідків – Християн і Євреїв, які залишаться вірними Божій Волі.

Потім, коли з’явиться Великий День, після закінчення трьох жахливих днів темряви, величне Світло з’явиться над Землею. Це Світло оточуватиме мого Сина і сонце, що досягне своєї найбільшої сили, спустяться на весь світ – від них обох одночасно. Жодна людина не уникне цього надприродного видовища. Рев сповіщення буде чутний усіма через усі відомі людині засоби комунікації. Тому всі будуть очікувати велику подію, але вони не будуть знати час, годину чи дату. І тоді ті, чиї імена записані в Книзі Життя, будуть зібрані.

Моліться, моліться, моліться, щоб світ не відкинув приготування, яке необхідне перш ніж людство зможе побачити Світло Лиця мого Сина.

Ваша любляча Мати

Мати Спасіння

 

1116. Книга Істини буде повною протилежністю нової фальшивої книги.

Понеділок, 5 травня 2014 р. Божого 16:10

Моя дорога, улюблена дочко, всі, хто йде за Моїм Голосом в цих повідомленнях, будуть і надалі отримувати велике благословення, тоді як їх витривалість буде випробувана у способи, не знані з часів страждань християн у часи Середньовіччя. Над кожним з них буде насміхатися лукавий, який використовує слабкі і горді душі для нападів на тих, хто близький до Мене. Будуть зроблені всі можливі спроби, видимі і невидимі, щоб кинути тінь на цю Мою велику Справу.

В той час як переслідування буде посилюватися, знайте, що влада сатани обмежена і все, що він буде робити, це і надалі розкидувати каміння, поширювати брехню і намагатися відвернути душі від Мене. Він відтягне душі від цієї Місії за допомогою різних засобів. Він використовуватиме провидців, щоб атакувати Місію, і це спричинить велике замішання.

Якщо людина продовжує падати, а Боже Слово більше не приймається у його повноті, то Небеса обов’язково втрутяться. Повірте Мені, коли Я говорю вам зараз – це Моя Місія, і якщо вам кажуть інакше, то ви можете бути впевнені, що вас вводять в оману. Моя Обіцянка – залишатися вірним Божим дітям до кінця, до того моменту, поки душа повністю не відкидає Руку Бога. Я буду йти вперед і надавати вам всі Дари, які Я вам заповідаю, щоб захистити вас від Моїх ворогів, що приходять до вас як вовки в овечій шкурі. Мої Дари стануть протиставленням тому, що світ отримає від ворогів Бога. Книга Істини буде протилежністю нової фальшивої книги — повного недоліків людського вчення, яке виправдає гріх і буде незабаром нав’язане світу. Печать Живого Бога захистить вас від знаку звіра, а Медальйон Спасіння – від єресі, яка буде вивергатися з уст Моїх ворогів, що захоплять Мою Церкву на Землі.

Зрозуміло, що сатана зневажає цю Місію і буде використовувати навіть добрі душі — хто з почуття помилкової вірності до тих Моїх священнослужителів, які втратили віру і насправді не служать Мені, тому що вони більше не знають як — буде критикувати Моє Святе Слово. Ви не повинні піддаватися. Не будьте як ті, хто був до вас — ті, хто відкинув Мене, коли Я ходив по Землі.

Я даю вам Моє Слово, що ви отримаєте всі докази, які ви бажаєте – найближчим часом. Я даю вам Мою Обіцянку, що Я приходжу тепер тільки для того, щоб принести вам Спасіння, в той час, коли Мої вороги зроблять всі спроби, щоб забрати у вас, як Божих дітей, ваше Богом дане право на Спасіння.

Не відкидайте Мене, коли ви знаєте у вашому серці, що це Я, Ісус Христос, Хто говорить зараз з вами. Не намагайтеся відлучити від Мене душі, якщо ви маєте сумніви щодо того, Хто Я Є. Не завдавайте болю Божим пророкам, або ви будете сильно страждати. Не опирайтеся Плану Мого Отця, щоб підготувати світ до Мого Другого Пришестя, або ви накличите на себе Гнів Мого Отця. Будьте вдячними. Будьте щедрими і прийміть цей Дар Втручання з любов’ю і радістю, бо він буде даний світу для вашого ж блага і для блага кожної живої душі.

Ваш Ісус

 

1141. Мати Спасіння: Зображення цифри один буде використовуватися в якості символу в новій книзі.

П’ятниця, 6 червня 2014 р. Божого 23:15

Моя дорога дитино, вороги мого Сина незабаром представлять світу нечестиву книгу, на обкладинці якої буде знаходитися цифра один в червоних і чорних кольорах з головою козла, прихованою в її дизайні.

Нерозсудливим заявлять, що ця книга є важливим виданням, яке буде об’єднувати світ. Вона буде розглядатись, як найголовніше джерело забезпечення світової єдності, і стимулюватиме всіх, хто її читає, пристосовуватися до нового способу мислення; нового способу віри в себе самого; позитивного відношення до себе; так щоби ви могли об’єднатися, як один, з іншими людьми, які йдуть цим шляхом самозвеличення. Ця книга стане доктриною об’єднання всіх народів; всіх релігій; всіх політиків; всіх законів та економічних поглядів. Вона буде використовуватися для створення нового єдиного світового суспільства, позбавленого релігій, які шанують мого Сина, Ісуса Христа. Вона стане частиною шкільних програм, а всі уряди будуть заохочувати, щоб адаптувати філософію цієї книги до конституцій своїх країн.

Зображення цифри один буде використовуватись в якості символу в новій книзі[1], і люди будуть носити значки, щоб публічно заявляти про свою вірність цьому всесвітньому альянсу. Все буде готово, так що, коли антихрист підніметься, буде видно, що книга грає роль в його диктатурі. Ця книга буде схвалювати кожне хибне вчення; кожну брехню в очах Бога; неправду і небезпечну філософію, які приведуть всіх тих, хто прийме її зміст, до серйозної помилки. Через цю книгу здатність людей відрізняти добро від зла буде послаблена. Їхня мораль буде поставлена під сумнів, а поганство, замасковане під релігію, яка радо вітає всіх, буде хитро вплетене в кожний параграф книги.

Багато людей захочуть купити цю книгу, тому що вона буде проголошена вражаючим досягненням у світі політики. Вона стане книгою, яка сприятиме формі комунізму, але буде розглядатися як книга з унікальною духовністю, що торкнеться сердець багатьох людей. Вона буде містити все, що є протилежністю до правдивого Слова Божого. Це буде книга, яка поставить своєю метою євангелізацію світу з вірою у важливість гуманізму. Вона буде прославляти людство; людський інтелект; людський прогрес; великі наукові досягнення людини і важливість однакового управління всіма країнами.

Все це планується щоб забезпечити прийняття антихриста на тлі великої помпи. Щоби не помилитися, ця книга буде таємно розроблена тим, хто оголосить себе царем світу. І всі народи будуть в захваті від нового світу; нового початку та нового лідера. З часом його будуть вітати в Церкві мого Сина з книгою єресі. І коли він сяде на троні в новому храмі, всі будуть ставитися до нього як до Христа. Невдовзі після цього він обдурить світ, що він мій Син, Ісус Христос.

Це буде час великої кількості сліз – сліз, які проливатимуться з Небес через обман, якому піддадуться так багато людей. Всі ці приготування почалися, але і Бог також готується боротися з тими, хто потрапив під вплив антихриста. Підготуйтеся добре також, дорогі діти, бо вам буде потрібна всяка допомога з небес для підтримки вас у майбутньому.

Ідіть вперед з надією, бо цей період часу буде коротким, так як Бог не дозволить звіру царювати довше, ніж це необхідно згідно зі Священним Писанням. Вірте, надійтеся і будьте вдячними за те, що отримали Істину тепер, бо так ви зможете підготуватися. Дякуйте завжди Богові за таке Милосердя, бо Він є настільки Щедрим, що чим більше ви будете звертатись до Нього, через Його улюбленого Сина, тим більше Він буде зменшувати вплив таких випробувань.

Любляча вас Мати

Мати Спасіння.

[1] Порівняй з: 1116. Книга Істини буде повною протилежністю нової фальшивої книги.  5 травня 2014 р. Б.

 

Bookmark the permalink.