• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

Мати Спасіння: Вони представлять нову червону книгу з головою козла на обкладинці.

Мати Спасіння: Вони представлять нову червону книгу з головою козла на обкладинці.

Вівторок, 11 березня 2014 р. Божого 20:39

Моя дорога дитино, коли я народила свого Сина, це означало, що я не тільки народила Сина Чоловічого, Спасителя світу, а й принесла новий початок. Світ був відкуплений народженням мого дорогоцінного Сина і людство отримало особливий Дар. Цей Дар був відкинутий, але людство сьогодні все ще отримує користь із нього, тому що так багато людей прийняли Істину.

Народження мого Сина ознаменувало народження Його Церкви на Землі, тому що обидвоє були народжені мною, простою слугинею Господньою. Це буду я, жінка, зодягнена в сонце, яка буде вигнана змієм в пустелю разом із Церквою мого Сина. Всі згадки про мене, Божу Матір, будуть знищені. З’явлення, які пов’язані зі мною, будуть висміяні, і люди будуть поінформовані ворогами в Церкві мого Сина відкинути усю довіру, пов’язану з ними (з’явленнями). Потім Церква мого Сина буде відкинута разом із тими, які є справжніми послідовниками Христа. Святі Літургії припиняться, і в той час, як все це відбуватиметься, змій розсіюватиме своїх слуг, і вони будуть вимагати для себе місць у кожній Християнській церкві. Таким масштабним буде це захоплення, що багато людей, істинно віруючих, будуть настільки здивованими, що вони будуть занадто налякані аби встати і висловити протест проти осквернення, свідками якого вони будуть, побоюючись за своє життя.

Протягом цього часу Залишок мого Сина збереться в кожному народі по всьому світу, і вестиме загублених і заплутаних в цей страшний період зараження. Цій Армії буде дано велику владу над злом, яке буде помічене в тому, що колись було Церквами мого Сина. Вони будуть, за допомогою Сили Святого Духа, проповідувати Істину – Істинне Євангеліє – Істинне Слово, дане світу у Святій Біблії. Біблію будуть відкрито оспорювати самозванці в Християнських церквах, і вони піддаватимуть сумнівам кожне Вчення, яке попереджає про небезпеку гріха. Вони перекручуватимуть Її зміст, і представлять нову червону книгу з головою козла на обкладинці, прихованою всередині символу хреста.

Зовнішньому світу невіруючих це видаватиметься революцією і тим, що зачарує їх і залучить до тих, які відкидають Існування Бога. Великі святкування розпочнуться в багатьох країнах. Вони радо прийматимуть святкування свободи від усіх моральних обов’язків в ім’я глобальної єдності і торжества прав людини.

Світло Присутності мого Сина триматимуть високо, наче маяк, ті, які очолять Армію Залишку мого Сина. Це Світло продовжуватиме залучати душі повсюди, незважаючи на поширення поганства крізь усі церкви, кожного віросповідання, за винятком двох свідків – Християн і Євреїв, які залишаться вірними Божій Волі.

Потім, коли з’явиться Великий День, після закінчення трьох жахливих днів темряви, величне Світло з’явиться над Землею. Це Світло оточуватиме мого Сина і сонце, що досягне своєї найбільшої сили, спустяться на весь світ – від них обох одночасно. Жодна людина не уникне цього надприродного видовища. Рев сповіщення буде чутний усіма через усі відомі людині засоби комунікації. Тому всі будуть очікувати велику подію, але вони не будуть знати час, годину чи дату. І тоді ті, чиї імена записані в Книзі Життя, будуть зібрані.

Моліться, моліться, моліться, щоб світ не відкинув приготування, яке необхідне перш ніж людство зможе побачити Світло Лиця мого Сина.

Ваша люба Мати

Мати Спасіння.

Bookmark the permalink.