• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

Мати Спасіння: Цей останній Медальйон, принесений вам мною, завдяки Божому Милосердю, спрямує мільярди душ до Вічного Життя.

Понеділок, 20 січня 2014 р. Божого 12:09

Моя дорога дитино, Бог хоче врятувати кожну людину, усіх вірувань, а також тих, які заперечують Його Існування та Його Сина, Ісуса Христа. Ось чому люди будь-якого віку, культури і віросповідання повинні отримати Медальйон Спасіння.

Кожному, хто отримує Медальйон, навіть якщо він не може бути благословенний, будуть надані надзвичайні Дари. Незабаром після цього, Бог влиє в них Благодать, – розуміння власної безпорадності та усвідомлення Всемогутньої Божої Любові. Він просвітить навіть найбільш вперті душі і тих, у кого кам’яні серця. Незабаром вони шукатимуть Істину, а потім звертатимуться до Бога, просячи Його допомогти пом’якшити їхні серця і наповнити їх Його Великим Милосердям.

Не відкидайте Дар Медальйону Спасіння, бо цей останній Медальйон, принесений вам мною, завдяки Божому Милосердю, спрямує мільярди душ до Вічного Життя. Коли Мій Отець поручив мені представити світу Пресвятий Розарій (Вервичку) через Святого Домініка, багато хто відкинули його. Вони роблять це і сьогодні, бо вони думають, що він (Розарій*) був створений мною. Він був даний Мені для того, щоб кожен, хто читає його, міг захистити себе від лукавого. Це через моє заступництво ці особливі Благодаті і захист були заповідані душам від впливу лукавого.

Не робіть помилку, відкидаючи Цей Медальйон, бо Він є для всього світу, і багато чудес будуть пов’зані з ним. Ті, які відкидають його чи спробують перешкодити іншим його прийняти, позбавлятимуть спасіння – особливо атеїстів, які найбільше потребують Божественного Втручання. Ви завжди повинні поміщати тих людей, які відкидають Бога, перед Престолом Мого Отця і просити про Милосердя для їхніх душ.

Прошу, забезпечте, щоб Медальйон Спасіння був наданий стільком людям, скільком це можливо.

Ваша любима Мати

Мати Спасіння.

Bookmark the permalink.